Existujú lieky a bylinky na spanie?

31. júl 2024

Ahojte , sú nejaké lieky ? Bylinky ? Na spanie ?
Už je tomu tyzden čo neviem zaspať , som hore do pól noci a ešte aj to sa budím 🙈

Toto sa mi stalo keď som bola tehotná , nevedela som spať bola som proste akoby vyštavená no zároveň vyspatá .

Ráno nevladzem vstať a to mi dcérka už o 6:30 vstáva

Čím to bude ? Máte to niektorá ?
Test som si robila takže tehotná nie som 🙈

asanti55
31. júl 2024

Obcas mavam take dni kedy ani ja neviem spat vacsinou ked ma nieco tazi na dusi a potom len premyslam a prehadzujem sa na posteli. Bylinky mozno medovka, levandula su rozne caje mam aj kvapky dospinex forte obsahuje melatonin ale zas kazdemu zabera nieco ine vela ludi ma problemy so spankom

autor
31. júl 2024

@asanti55 Ďakujem , tie kvapky skúsim .
Keď ja by som aj spala no nejde to , a ani moc nemám nič také na srdci . Skôr sa len teším že o dva mesiace budeme konečne bývať vo svojim 😂 ale žeby s toho by som nespala vyše týždňa

ns994
31. júl 2024

Mne sa to stáva, moja hlava si mysli, ze 1h rano je spravny cas na premyslanie a vyriesenie nesmrtelnosti chrusta. Just zacnem mysliet nad vsetkym moznym. Skusala som neospan ale z toho mi bolo zle. Zostalo mi to akoby vysiet v zaludku. Teraz mam tiez melatonin ale tabletky a fajn. A napr mojej mame staci si dat medovkovy caj.

guudy
1. aug 2024

Autorka, hlavne si poriadne precitaj navod, ako sa uziva Dospinex.
Priciny mozu byt rozne. Psychika, teplo, svetelny smog, malo aktivity cez den, zla spankova hygiena,…

roja01
1. aug 2024

Zaved si ritual na navodenie spanku a snaz sa ho presne casovo dodrziavat. Donut sa pri usinani na nic nemysliet. Maj pripravenu na nocnom stoliku peknu, pozitivnu knihu a v pripade, ze nevies zaspat, zacni citat, aby sa myslienky zmenili, upokoili. V ziadnom pripade pred spanim nepozeraj do mobilu.