Existuje bylinka na zväčšenie pŕs?

renka000
16. okt 2012

ahojte odjakziva mam problemy s prsiami,mam ich stale citlive a bolave... vraj je to zo stresu co sa mi zda blbe,mate niektora rovnaky problem? skusala som rozne masaze a maste atd. ale nic nepomaha...nemate niekto osvedcene nejake bylinky,alebo nieco ja uz fakt neviem ☹ ☹ ... a existuje nejaka bylinka alebo nieco co prirodzene zvacsuje a spevnuje prsia? po dvoch detoch a vsetkych tych kurach na bolave prsia nevyzeraju najlepsie... neviem si uz dat rada tak chcem skusit nieco prirodne...dakujem vopred za vestky rady

zumbadance
17. okt 2012

keby existovala taka bylinka ktora zvecsuje prsia 😀 😀 😝 tak by i nepchali do seba umeliny 😅

drakenn
2. jan 2013

Píšeš o bolavých prsech a pak o zvětšení a spěvnění prsů? To sice nechápu, ale citlivé prsy závisí na menstuačním cyklu. Tudíž, jestli chápu tvou otázku, o čem píšeš, tak ti zkusím pomoci pomocí bylinek.
Jde o fytoestrogeny. Existují bylinky, které obsahují tzv. fytoestrogeny - látky podobné ženským hormónům.
Ty jsou schopny vyřešit tvůj problém. Mohou odstranit tvůj problém s citlivostí tvých prsou a dokáží i zpevnění, někdy i zvětšení prsní tkáně. (podotýkám že nepatrné)
Ale jelikož nevím, co vlastně požaduješ a jaké jsou přesně tvé problémy s menstuačním cyklem, budu ráda, když mi napíšeš do pošty a pak ti snad mohu pomoci

sweetlemon
2. jan 2013

Ver mi, nic nepomoze! Naozaj je jedine riesenie implantaty. Skusala som tiez hocico, aj zazracne prirodne tabletky 🙂 ale az operacia pomohla 🙂

janinah
2. jan 2013

prečítaj si niečo o pupalkovom oleji- na citlivosť prsníkov, na zväčšenie je len plastická operácia,všetko ostatné je len oblbovanie žien,ktoré na tie "zázračné" prípravky skočia

katren
2. jan 2013

Ano existuje. Vola sa plastický chirurg.
Ale najskor si vyries s dr. tu citlivost a potom tvar 😉

silvitita
2. jan 2013

kedže prsia potrebuju prekrviť aby sa niečo mohlo snimi diať zaručujem ti že žiadna bylinka nepomože ale zaručene pomôže cvičenie a ešte lepšia alternativa je vakuova pumpa na prsia prsia prekrvi a a pri pravidelnom použivani spevni a zväčši a možno spojiš prijemne s užitočnym ...😀