Excimer verzus Neovízia

1mina
13. sep 2021

Kto ma skusenosti budem velmi rada ak mi napisete 🙂 Snazim sa rozhodnut ktoru kliniku si vybrat, každá uvádza že ma najmodernejsie metody a tažko sa mi rozhoduje 🙂

sisa_s
13. sep 2021

Neovizia 🙂

smoulingirl
13. sep 2021

S Neoviziou tiež len dobré skúsenosti.

evaevkaeva
2. dec 2021

@1mina ahoj..i ja som takto zvazovala...Chodim vsak 4 roky na optometriu 1x rocne do Neovizie....a paci sa mi ich pristup...ako som Ti pisala v inej diskusii, je mozna i tzv.party zlava, ked sa nazbierame spolu viaceri.

1mina
autor
4. dec 2021

@evaevkaeva ja uz som.sa tiez rozhodla pre neoviziu...len povodne som tam chcela ist do konca roka kedze je tam nejaka.akcia... lenze potrebujem si nieco doriesit na svojom ocnom najprv (mam aj akoby jacmen na oku uz dlho co mi musia najprv.vycistit chirurgicky) a mam akusi smolu konecne som.bola objednana na november a ochorela dr tak.ma.dali az.pred.vianocami...potom ma objednaju znova po vysetreni na toto vycistenie - dufam.ze nie zas za 3 mesiace 🤦🏽‍♀️ a potom.sa chcem objednat do tej neovizie

zuzanka.zuzu
4. dec 2021

neovízia 🙏❤ a čo sa týka výberu medzi "excimer vs. neovízia" som rada, že sa tu neobjavila iclinic 😉

1mina
autor
4. dec 2021

@zuzanka.zuzu o tom som si popozerala par rezencii a stacilo mi :D :D

zzzuzzzu
4. dec 2021

... smiem sa opytat, s klinikou VESELY ma niekto aktualnu skusenost? Dakujem ...

jarka225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz