Estetická klinika na odstránenie žiliek na nohách

anna310
1. apr 2021

Zdravím, viete mi odporučiť nejakú dobru estetickú kliniku alebo lekara kde vedia odstrániť zilky na nohách? Kde ste mali dobru skúsenosť a prístup? Dakujem

jakubjakovae
1. apr 2021

@anna310 ja som bola na sklerotizacii..aj na laser, ale ten je drahy..a ani mi nepomohol

anna310
autor
1. apr 2021

@jakubjakovae fakt? A kde si bola?

jakubjakovae
1. apr 2021

@anna310 laser Dermapoint Žilina, druhýkrát
Medicentrum Dolnýý Kubín
A na sklero som bola pri dr. Vincze, Zilina

alexxx83
10. apr 2021

Ja som bola v paracelsi v Ba laserom a pomohlo.

katka_mituchova
24. nov 2021

@alexxx83 dobry den, prosim, ako hodnotite odstranenie metliciek po case, ste spokojna?🙂 dakujem pekne

alexxx83
25. nov 2021

@katka_mituchova hej na nohe mi to odstranilo pekne a na tvari tiez ,len uz islo leto ,tak chcem ist znovu este na tvari mam take mini este.Najprv na nohe mi to ostalo take hnede som z toho bola,ze jezis ako to vyzera a teraz uz tam nic nemam.Takze u mna fajn,ja som mala take male metlicky na nohach,ale doktor je odbornik,fakt poradi presne co sa komu na ake hodi.Ja odporucam urcite.Skusala som na tvari ipl a to bolo o nicom u mna.Ale v tom paracelsi mi pomohli.

katka_mituchova
25. nov 2021

@alexxx83 skvele, dakujem krasne🙂

rejmonz
17. júl 2023

@alexxx83 ahoj, ak si este.pamatas vedela by si mi.prosim napisat cenu za tie metlicky? Kludne aj do spravy...ja ich mam dost okolo.clenkov a ked dlhsie stojim a nahrnie sa mi tam krv,zacina to byt uz aj bolestive 😒