Epilátor na podpazušie

11. apr 2021

Ahojte, používa niektorá z vás klasický epilátor aj na podpazušie? Ako zmiernite bolesť? Roky používam epilátor na nohy a som spokojná, chcela by som holenie podpazušia vymeniť za epilátor ale akosi neviem nabrať odvahu😅🙈

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurorastone
11. apr 2021

ja som to teda nezvládla ani nohy poriadne, ale mam 2 kamošky co zjavne ani nemajú prah bolesti a v pohode dávajú aj pazuchy

1xenia1
11. apr 2021

Ja používam len epilátor a pohoda proste si zvykneš. Je to len pár sekúnd čo to prejdem. Vlastne som na podpazušie žiletku ani nikdy nepoužila. Najprv vosk a potom som si zaobstarala epilátor. Najväčšia výhoda je že chĺpky potom vôbec nie je vidno vyrastať.

ivaa_
11. apr 2021

@cocolino234 prosím je to dostupné normálne v drogerke? 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
11. apr 2021

Je to o zvyku... Prvykrat som sa spotila az na smrt... Teraz trochu postipe ale pohoda

babovka2321
12. apr 2021

Tiez to bol na prvykrat masaker, ale casom boli korienky akesi slabsie a aj to epilovanie uz tak nebolelo 🙂 mne ale zarastali chlpky po epilatore (vsade), tak ja som presla po rokoch nazad k ziletke + lumea a k epilatoru sa uz nikdy nevratim :D

andreatytler
13. apr 2021

Ja pouzivam Silk-epil7 na nohy a podpazusie. Ale ja som si nikdy podpazusie neholila. Ak si si holila uz dost vela rokov, mas tie chlpky asi silne a tuhe. To bude na prvy krat velmi boliet. Dobra sprava je, ze je to velmi rychle.
Dolezite je epilovat velmi kratke a jemne chlpky... kazde 2 tyzdne. Vtedy to boli ovela, ovela menej.