Endokrinológia Ľubochňa - vyšetrenie

mmattulik1
3. dec 2021

Ako prebieha vyšetrenie v NEDU? zaujíma ma hlavne cca koľko ste čakali na výsledky..čitala som že vyšetrenie a výsledky sú v jeden deň..Čaká sa na výsledky?alebo oznamujú telefonicky?Ďakujem

mihula
3. dec 2021

@mmattulik1 teraz ako je covid posielaju vysledky postou domov do 3dní

znikol97
3. dec 2021

Normálne áno, teraz je to tak, že dostaneš termín (presnú hodinu), zavolajú dovnútra, tam sa nahlásiš, odoberú krv, za svojím doktorom a ten povie čo a ako... Výsledky ako už bolo napísané posielajú a sním poprípade recept...

struhanka
3. dec 2021

@mmattulik1 Prídete na odber krvi podľa času v SMS. Viacerí majú rovnaký termín. Dovnútra púšťajú po jednom, priradíte sa do radu. Kontrola údajov, lístok k odberu, zaplatíte 2 E za administratívu. Nasleduje odber. Môžete ísť na vyšetrenie. Lekár/ka sa popýta, vyšetrí, pošle na sono. Po ňom idete domov. Výsledky posielajú poštou.

moravcik123
3. aug 2023

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať. Začiatkom tohto roka som prišla na prvé vyšetrenie do Ľubochne, kde som poplatok za administratívu zaplatila - rátala som s ním. Opakovane som prichádzala každý mesiac, kedy žiaden poplatok odo mňa nepýtali až doteraz, kedy opäť pýtali 2 eurový poplatok za elektr. vybavenie... Je toto nepravidelné uhrádzanie poplatku v NEDU bežná vec alebo len potrebovali peniaze na kancelárske potreby? Ďakujem 🙂

struhanka
3. aug 2023

@moravcik123 Dobrý deň! Do Ľubochne chodím asi 2x do roka a poplatok 2 E odo mňa vyberali vždy.

moravcik123
4. aug 2023

@struhanka ďakujem za odpoveď, pri najbližšej kontrole sa budem musieť viac poinformovať ako to chodí. Pekný deň 🙂