Enditril a Ozzion - skúsenosti

19. okt 2022

Máte niektorá skusenosti s týmito tabletkami jedne viem že na hnacku a druhé? Brali ste ich ? Ja som akurát prišla s pohotovosti zle mi bolo s iných liekoch a hnackovalo že vraj sa mi čreva zamotali tak mi povedali na pohotovosti pichli mi injekciu a diétu mam držať

viestta
19. okt 2022

Keby si mala zamotene čreva, už lezis na operačke. Dobre si rozumela?

autor
19. okt 2022

@viestta áno dobre som počula dali mi injekciu už teraz je lepšie ale vo veľkých bolestiach som išla tam žalúdok ma akoby bolel a hnackovala som 3 dní som takto bola v bolestiach

autor
19. okt 2022

Neviem v akom zmysle to doktorka myslela ale tak my povedala keď mi tlačila brucho že z liekov sa vám zamotal čreva.

autor
19. okt 2022

Zamotali

loginexistuje
19. okt 2022

urcite nemas zamotane creva to je hlupost to je zivot ohrozujuci stav a ihned operacia
tie druhe su prevenciou pred vredmi na zaludku a prve su na hnacku

loginexistuje
19. okt 2022

nejedla si vela ibacov ? nahodou

patka06
19. okt 2022

Ozzion znižuje množstvo žalúdočnej kyseliny
Upokojí žalúdok podráždený liekmi

autor
19. okt 2022

@loginexistuje co to je ibacov ?

autor
19. okt 2022

@patka06 ja už 4 deň strašne bolesti som mala žalúdok a hnačka mala som kovid a aj anginu doktorka mi vypísala tieto lieky a nedobrala som ich a hneď som mala problemi tak to skôr stich liekov som si asi pokazila žalúdok a hnackujem zle mi na žalúdok

patka06
19. okt 2022

To sú ATB na angínu, dávala si si k nim aj probiotiká? ak ti robili zle mala si požiadať doktorku o iné.

loginexistuje
19. okt 2022

to je ibalgin a aha to si mala rovno napisat to mas podrazdeny zaludok z antibiotik mala si si k nim dokupit probiotika a uzivat v dvojhodinovom odstupe to je normalne inak zaludok a hnacka je aj sucast covid priznakov

diewcatqoo
19. okt 2022

Zle od zaludka a hnacka moze byt aj z covidu. Mala som covid 3x, vzdy iny variant a ked som ho mala naposledy, tak som sa tyzden nehla zo zachoda a slo to zo mna vrchom, aj spodkom.