Elicea ci Seroxat? Elicea vraj robí problémy pri otehotnení

danielkadandy
27. dec 2018

Brala som dlhy cas eliceu polovicnu davku a citilasom sa celkom dobre..lenze moja lekarka isla do dochodku a novy lekar mi vravel ze elicea moze byt dovodom ze sa nam s manzelom nedari otehotniet...dal mi seroxat ale celu davku..beriem ich asi tri tyzdne ale citim sa horsie..nechuti mi jest stale spim v kuse som unavena,tlaci ma v krku neviem ci z toho a citim sa depresivnejsie...vraj mam im dat sancu este asi nezaucinkovali ze su to neziaduce ucinky...ja neviem ci zmenit lekara alebo co ...

lusia33
27. dec 2018

@danielkadandy ja som zas podobné stavy mala pri Elicei a preto som ju vysadila...ale o tehotenstve netuším, ale skôr si myslím, že nie, mne lekárka povedala, že je to jedna zo slabsich AD a dokonca sa sa ich brať aj počas tehotenstva. Ale či je to pravda to netuším... Držím prsty, možno skús ešte vydržať ešte je krátka doba aby zaucinkovali 🤔

erika356
28. dec 2018

@danielkadandy zial, nech beries akekolvek lieky, maju vplyv na Tvoje telo. Tym, ze je nutne uzivat tieto, o to zvlast. Ked Ti boli nasadene, tak asi museli byt. Dusevna rovnovaha je zaklad vsetkeho, aj fyzicna. Skus sa sustredit na pozitivne veci. Sama som si tym presla. Dnes mam krasneho, sikovneho a zdraveho syna. V tehu, aj teraz ked ma drobec skoro 7r. som stale na liekoch. Vsetko sa da, vsetko zvladnete a ustojite. Prajem vsetko dobre, hlavne usmev na tvari. Pa.

erika356
28. dec 2018

A ak mozem este dodatok ohladom liekov. ...vsetko je vysostne individualna zalezitost. AD, ci tomu podobne lieky sa nedaju kupit v lekarni ako napr. vitaminy. Takze ak ste vyhladali odbornu pomoc, verte lekarovi, prip. konzultujte s nim tazkosti ohladom liekov.

andalova
29. dec 2018

Dobrý deň viete mi poradiť mám uzkostnu poruchu už týždeň beriem neurol a citaloc,ale som z nich strašne unavená,môžem k tomu ešte zobrať thiamin(vitamín B1)?? ďakujem

slnecnica30
9. júl 2024

@danielkadandy ja beriem seroxat a veruze by som bola stastna ak by som menej jedla u mna je to teda opacne