Elicea a Fraxiparin po operácii žlčníka

vanda323
4. jún 2022

Ahojte, som po operácii žlčníka.....picham si fraxik...no musela som vysadiť antidepresíva Elicea...aj kvôli operácii aj teraz kvôli fraxiku...noooo už mi bolo lepšie a teraz zase úzkosti mám...hltam ten Neurol ako lentilky už....

endzi83
4. jún 2022

@vanda323 na úzkosti je dobre sa naučiť správne dýchať. Dychové cvičenia na YouTube alebo sú aj nejaké appky. Zažila som si tiež úzkosti teraz už len zriedka ale vždy keď si to uvedomím robím dychové cvičenia.

luccija
4. jún 2022

@vanda323 nemôže sa ani pri fraxiparine?škoda zase Tá to rozkolise.Viem, že pred OP treba vysadiť.Ale aspoň máš za sebou operaciu

anyq
4. jún 2022

Prečo sa nemôžu AD pri operácii? Ja som si pichala do brucha Fragmin pol roka pri trombóze a brala som AD. Vedela o tom aj cievna aj psychiatricka.

luccija
4. jún 2022

@anyq niektoré viem, že treba pár dní pred OP vysadiť.Kamaratka nemusela neviem od čoho to záleží.Ona brala ešte tu staršiu generáciu liekov

loryn
4. jún 2022

@vanda323 kľudne začnite užívať naspäť Eliceu. (dr.)

vanda323
autor
5. jún 2022

@loryn Ahoj, čiže ak si picham fraxik, 0,4 môžem normálne Eliceu aj Neurol?
Ďakujem za odpoveď ❤️

vanda323
autor
5. jún 2022

@luccija Ahoj už som rozkolusana veľmi ale tak nasadzujem.dnes spať

anyq
5. jún 2022

@luccija ja neviem, mne nepovedali, ze mam vysadit. Ani im to nevadilo. Na OP som bola viac krat, odkedy beriem AD - 18r. Jedine co som mala vysadit su tbl na riedenie krvi, inak nic.

loryn
5. jún 2022

@vanda323 áno