Elektrický pilník Scholl

matusik90
1. aug 2020

Ahojte chcela by som si kupit el. brusku na paty Scholl, je tam modra a ruzova verzia... Mate niekto skusenosti? Aky je medzi nimi rozdiel a ktora je lepsia? Alebo su lepsie brusky z aliexpress?

nikiki29
1. aug 2020

Ja mám modrý Scholl, mám rôzne nadstavce, ale žiadny zázrak nečakaj... iné vyskúšané nemám

jeanne14
1. aug 2020

Tiež mám Modry, a ozaj zázraky nečakaj 😊😅

jany149
1. aug 2020

@matusik90 tiež máme modrý a za nás zbytočné vyhodenie peňazí....kúpil to manžel silou mocou to chcel a teda nič moc....stojí nam na poličke😊

ona303
1. aug 2020

Mala som, je to slabé. Lepšie sú brúsky na päty do elektriky. Tieto na baterky sú slabé, trochu zatlačíš a zastane to.. Teraz si kupujem pilník na päty za 1.49€ v Dm a na sucho si ich vybrusim, umyjem, dám na nohy obyčajnú modrú indulonu, dám do sáčku a bavlnenej ponožky, nechám 30-40 minút pôsobiť a nohy mam ako dieťatko 😀👍

deedol
1. aug 2020

@ona303 das prosim link, ze ktory pilnik? z tychto niektory? https://www.mojadm.sk/search/1016010.html?type=...

kittykat22
1. aug 2020

@nikiki29 mne scholl nepomohl vobec. Nakoniec som zisitla ze najlepsia pedikura je klasicka lacna spachtla, ale nakvapkat na nu arganovy olej ked brusis. Tak zabrusis kozu, olej sa vstrebe do poskodenej pokozky cim ju zmakci a budes mat krasne jemne nohy.

eliska13
1. aug 2020

@matusik90 stojí za nič
Mám najlacnejší pilník z DM a po kúpeli si to na mokro obrusim a dám masku na nohy z DM budeš mať úplne jemne nohy

mmoni89
1. aug 2020

@deedol ten za 1, 29€ je fakt super už dávno som nemala také hladke päty ako môj ročný syn 😂že som to neobjavila skôr 😬👍

selu11
1. aug 2020

Mám to doma a zaberá to akurát miesto v zásuvke 🤷‍♀️ Začala som používať Parasoftin a chodidlá mám ako decko 😅 Ešte je vraj výborný krém od značky Cerave, ale ten som zatiaľ v obchode nenašla.

090255
1. aug 2020

@matusik90 ja mam modrý a som spokojná treba používať pravidelne nie len raz za čas a ešte keď ho nabijem vydrží hrozne dlho co je fajn

cawes
1. aug 2020

Ja mam ruzovy a som spokojna

ivanka0603
1. aug 2020

@matusik90 ja mám ružový a tiež som spokojná.

ona303
1. aug 2020

https://www.mojadm.sk/balea-pilnik-na-nohy-p405...

@deedol je to tento, opravujem sa 1,29 stojí 🙂 je tam aj písaný pekne postup, že to treba na sucho. Mne to fakt stačí, ale však jasné, každému iné vyhovuje 👍

zuzi56
1. aug 2020

Ešte je na tie obrusene päty dobrý krem ozalin, stojí 2€,
Pylnik je úplne slabý, ako píšu baby, on je dobrý na pekne paty😛

matusik90
autor
1. aug 2020

@deedol ahoj no na tejto stranke su aj tie co som myslela...proste zvazujem hociaky elektricky pilnik🙂

matusik90
autor
1. aug 2020

@cawes Hej?a ten ruzovy je na baterky?

matusik90
autor
1. aug 2020

@nikiki29 zazraky necakam, len trochu hladsie nohy..momentalne nepouzivam nic, nohy mam extremne hnusne, mam doma rucnu skrabku ale pride mi to zdlhave..ucinne to je, ale babrem sa s tym pol hodku az tristvrte, hladam niečo rychlejsie

nikiki29
1. aug 2020

@matusik90 no ja si myslím, že Scholl na extrémne hnusné nohy nepomôže. Možno ten nadstavec ma mokré nohy + vymočenie vo vode ešte ako tak. Ale inak je to slabučké, pritlačiť nemôžeš, lebo to zastavíš, jediné o čo je to lepšie oproti pilníku je že sa nenamakáš rukou, ale rýchlejšie to nebude... moja starká napríklad má suché päty až sa jej praskajú a použila to 2x a povedala, že to neurobilo vôbec nič, už to nepoužíva vôbec. Skôr skús ako ti tu iné baby radili niečo do elektriky, to by mohlo byť fajn 😊

matusik90
autor
1. aug 2020

@nikiki29 tym elektrickým myslíš napr. toto?
https://www.okay.sk/pilnik-na-chodidla-wellneo-...