Elektrický pilník na chodidlá

andyja15
11. sep 2020

Kočky , existuje nejaký výrobok ktorý je na elektrinu,nie na batérie a ešte je aj fakt super? Scholl mám a je na nič.Dakujem za typy 🙏

veronikaszabova
11. sep 2020

@andyja15 nie je to sice pilnik, ale odporucam tieto exfoliacne navleky.
2 mesiace mam po nich nohy v perfektnom stave.
Po aplikacii cca na 4 den sa osupe stara koza. Za mna super.

extempore
11. sep 2020

@veronikaszabova toto som mala. Na treti den po aplikácii mi koža na chodidlách zhrubla a popraskala. Nic sa neolupovalo ani na siedmy den. Potom som sa naštvala, urobila kupel nôh a tu kozu som musela zošúchať pemzou. Chodidla boli Ok, ale vydržalo to tak tyzden. Osobne mam tiez radšej obrusovač

andyja15
autor
11. sep 2020

@veronikaszabova toto som veru nikdy neskúšala,a neviem no, radšej by som bola za brúsku.Jednu mám je perfektná, dostala som dávnejšie od svokry, len je na batérie a v lete nič iné nerobím len kupujem baterky,je to otras a zbytočné peniaze.

lenuliatko84
12. sep 2020

Neviem co mas za paty ale ja mam scholl a je uzasny.5 minut a mam nohy ako moj 5 rocny syn

veronikaszabova
12. sep 2020

@extempore fuuuha, no nedobra skusenost teda :(

marianeta
12. sep 2020

@andyja15 ja mám Scoll pilník a za.man super..Manžel mi ho prerobil na adaptér.. Ide o to ,že ak máš príliš suchý a zhrubnutú kožu tak to efekt nemá.. ale na udržiavanie je ideálny.. Ja si raz za mesiac nohy osucham škrabkou a s pilnikom Scholl už len dokončím.. A ak máš ten valček tupý treba vymeniť... Plus dobrý krém na nohy..Ja už roky používam z Oriflame ..

syslik81
12. sep 2020

sholl som mala ale praskol ten novsi je na dobijanie takze ziadne baterie ... ale je dobre zajst na postivu pedikuru a snim uz len udrziavat ... uplna pedikura s nim by trvala vecnost ... a dobre je kvalitny krem a poctivo mazat kazdy vecer a po kupeli

kratulka
12. sep 2020

@andyja15 ahoj ak smiem.. ja sa celý život trápim s pätami a čim.viac som oskrabovala tým horšie...teraz jedna pani mi povedala že nohy len vymočiť... Froté uterákom vysuchat...že to obrusovanie môže ešte viac podporit tvorbu hrubej kože...a krém.. moja skúsenosť z DM balea s ureou...v tube do ružová...stojí do 2 eur..

Toto mi veľmi pomohlo...krém ponožky a mám nohy ako dieťa.. ak chces skús.. vyjde tá to do 2 eur...
Hneď na prvýkrát to nebude..možno 3-4 ale už po prvom.bufe lepšie.....

andyja15
autor
12. sep 2020

@syslik81 prosím, vieš mi poslať link? Aký na dobíjanie ďakujem.

andyja15
autor
12. sep 2020

@syslik81 veľmi pekne ďakujem.