Ekzém a psoriáza

sneha111
27. sep 2018

Ahojte, máte niekto atopický ekzém a psoriázu naraz? Je to vôbec možné mať obidve choroby naraz? Dnes mi kožná povedala že je to ekzém, choroby sa prejavujú inak viem to rozoznať, no ale mať ich naraz tak to poteší

gerry22
27. sep 2018

@sneha111 Ahoj. Ja si myslim ze to suvisi jedno z druhym. Si jedna z mala ktora ma pravdepodobne taku citlivu kozu ze sa to prejavilo naraz. Viem ti poradit jedno serum ktore je prave na tento tvoj problem. Moja sesternica mala tento isty problem. Mala aj atopicky ekzem aj psoriazu a toto serum jej pomohlo. Lekari jej predpisovali kadejake masticky a niv jej nepomohlo tak som jej poradila nech vyskusa toto serum ktore je z kozieho kolostra. A mozno si aj ty pocula o tom ze kozie mlieko a kolostrum je najlepsie na ekzemi. ak mas zaujem kludne mi napis a odpoviem ti na vsetky tvoje otazky

mata223
27. sep 2018

@sneha111 fu je to smutne ale ak chces mam skusenost s psoriazou ma je moja mama a atopicky zase dcera ale mame to teraz oboje v klude😉

evaromana
29. sep 2018

%@sneha111 Ahoj môžem ti doporučiť výrobok canabium obsahuje 20% konopného oleja ,ktorý je známy priaznivým účinkom pri atopickom ekzéme ,lupienka,akné a iné ak máš záujem kúpiš všetky výrobky na stránke https://www.dedra.cz/cs/?ppk=245365 ale upozorňujem ťa neliečia na to je kožná lekárka ale pomáhajú mám vyskúšané sama na sebe,ak si na ten link klikneš a registruješ sa výrobky máš 23% zľavouaby si ich mala lacnejšie je dôležitá registrácia a číslo koordinátora to číslo je v linku 245365.Poprípade ak chceš vedieť viac napíš🙂🙂🙂🙂

newyourk
30. sep 2018
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@sneha111 Ahoj, to som ešte nepočula, ale moja sestra má psoriázu a veľmi jej pomohol krém Psoricol, obsahuje špeciálne látky saponíny🍀🍀, užívala to dlhodobo, chce to trpezlivosť a veľmi sa jej zmiernili prejavy. A tak mi napadlo, že by ti to možno pomohlo aj na ten ekzém. Kupovala to vo firme Reparexshop a viem, že oni tam majú kadejaké krémy s tými saponínmi aj na problematickú pokožku. Tie saponíny sú úplne super. Stojí za nimi známy lekár, vedec v jednej osobe doktor Sova s volá👏👍. Poskytuje aj poradenstvo bezplatné, tak skús sa opýtať😉

beata2012
7. júl 2024

Dobrý deň.Vynechanim všetkých mliečnych výrobkoch mi psoriáza na lakťoch zmizla.