EKG Holter na 24 hodín

kristinka128
27. nov 2022

Ahojte, mam ist na holter chcem sa spýtať ako to prebieha? Idem potom aj k dr na vysetrenie ak ano? Ako vysetruje prosim kto to uz ma za sebou napiste my dakujem

river_song
27. nov 2022

Prides tam, pripoja ti to, daju inštrukcie (napr. si zapisovať cinnosti co kedy robis), odides domov/do práce/do školy, normálne budeš fungovať ako každý deň.. na ďalší den znova prides do ambulancie, odpoja ti to, odídeš.. potom niekedy sa na to lekar pozrie a vyhodnotí a výsledky ti bud zavola, alebo si po ne prídeš osobne... Uz zalezi od lekara asi...

kirakira
27. nov 2022

cc 10 min prideš pripnu ti štupliky ako na ekg holter bol velky asi 10x20 cm podpišeš papier dostaneš inštrukcie ak sa ti odlepi štuplik čo urobit ak bude pipat ideš preč a funguješ ako bežny den na druhy den daju dole

panelacikova
27. nov 2022

@kirakira 10x20 cm? to čo za skriňu ti dali? ja som mala holter asi 4x v živote (a dcéra asi 6), ale vždy šlo o malú skrinku, cca 9x6 cm.... plus/mínus. akurát kopa káblov po celom tele....

majamat
27. nov 2022

@panelacikova ja som mala tiez vacsi holter. a bol tazky, nosit ho zaveseny na sebe 1 den

panelacikova
27. nov 2022

@majamat zrejme je viac druhov. mne sa ušli vždy také malé krabičky. a to som mala 2x aj ekg aj tlakový naraz. v jednom zariadení...

majamat
27. nov 2022

@panelacikova myslim, ze tie vacsie budu starsie, urcite je pri vyrobe tendencia znizovat hmotnsot a zmensovat rozmery, je to dost taku tehlu nosit stale 24hod na sebe. bolela ma krcna chrbtica z toho