EKG Holter a sex

marianna3333
6. júl 2023

Ahojte ,

mám 3dnovy ekg holter , môžem mať počas toho sex? 😃

liv1
6. júl 2023

Mozes ale musis ho zapisat 😂

liv1
6. júl 2023

Teda… este zalezi, kvoli comu ho mas 😁. A niektore sa daju zlozit na sprchu. Tento nie?

marianna3333
autor
6. júl 2023

@liv1 nemám zapisovať činnosti , len ťažkosti a kedy

viestta
6. júl 2023

Mas vykonavat vsetky bezne cinnosti, takze kludne aj sex

liv1
6. júl 2023

@marianna3333 aha ok, ja som mala zapisovat zmeny cinnosti tak potom pohoda. Ak pocas nebudes mat ziadne tazkosti 😁

alex49
6. júl 2023

Nemala by si sa šetriť, ale normálne fungovať. Potrebujú zistiť kedy máš problém so srdcom. Uži si. 😁

beata_k
6. júl 2023

@marianna3333 Chem listky do prveho radu jak v ambulacii vysvetlujes zmenu na ekg 😄 😉

koniarova
6. júl 2023

No ja neviem. Mne by to bolo trápne. Dospelý človek hádam vydrží 3 dni bez sexu.

viestta
6. júl 2023

@beata_k @koniarova dospely doktor hadam pochopi, ze aj toto patri k beznym cinnostiam. Kedy inokedy dostane kardiovaskularny system taku zataz ak nie pri sexe? Prijemnejsie je zasexovat si ako behat po schodoch na 12 poschodie 😅

beata_k
6. júl 2023

@viestta Mne jedno. Ale osobne by som to fakt nechcela vysvetlovat, bo na odchylku sa lekar pytat bude.

viestta
6. júl 2023

@beata_k vsak kazdy ako uzna za vhodne

koniarova
6. júl 2023

@viestta ale veď áno. Z logického hľadiska to chápem. Máš pravdu. Ale ja by som nesexovala. 🤷😁

stanulienkat
6. júl 2023

Doktor musí byť génius, keď nepotrebuje zapisovat dennik činností. Ale uzite si...😁

nevenka
6. júl 2023

Ja som pisala - chodza do kopca, varenie, dojcenie (hlavne v noci), urcite by som zapisala aj sex, keby bol, no mala som to 24 hod. a tlakovy len, to je take dost velke. Syn mal EKG ako babatko, na neho velke, ale pre dospelaka v pohode.
Mozno pri ekg holteri tie cinnosti pisat netreba 🤔😊.

liv1
6. júl 2023

@beata_k asi sa nebude pytat. Ten zaznam je sialene dlhy, ak ma zaznamenat len problem, tak sa to bude tocit okolo toho a okolo priemernych hodnot. Ja by som tiez nie, no ale kazdy sme nejaky 😁

oli18
6. júl 2023

To je zaujimave, ja som mala 2x holter a vzdy len na 24 hod. Zvycajne ma lekar 1holter a ide kazdy den na ineho pacienta. To preco mas na 3 dni?

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz