EKG Holter

6. aug 2023

Prosím vás pred mesiacom som mala holter ale chcela by som si ho znovu dať vtedy bol dobrý ale chcela by som si znovu dať lebo mi dosť bije srdce myslite že mi to môžu dať normálne aj po mesiaci znovu ? Keď som ho pred tým mala dobrý ? A keby sk ho chcem celý zaplatiť ? Ďakuje

michellemary
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
6. aug 2023

Štítnu máš ok?

mamina7070
6. aug 2023

dat ti ho mozu aj na druhy den ak si ho zaplatis sama ale je to zbytocne robit po tak kratkej dobe
skus sa objednat ako samoplatca ale ak nebol predtym problem tak mozno aj nieco na upokojenie nech ti predpise obvodny

mariannka1
6. aug 2023

Existuje nejaká firma, kde si ho za cca 70€ môžeš požičať, proste im napíšeš mail alebo zavoláš oni ti pošlú holter aj s inštrukciami, po týždni pošleš naspäť a oni ti potom dajú vyhodnotenie, ktoré posunieš svojej lekárke. Mne o tom hovorila moja interná, len aktuálne som v nemocnici, neviem ti povedať ako sa ta firma volá. Ja som ho nakoniec neobjednala,lebo moje vtedajšie problémy prestali. Myslím,že nejaká Česká firma to je.

mariannka1
6. aug 2023

@lulamx áno, to je ono

stanulienkat
6. aug 2023

Je to zrejme zbytocne. Pocit busenia srdca ma kazdy druhy clovek. Zrejme mas vela stresu. Alebo ťažkosti s hrudnou chrbticou. Nemusi ist o nic patologicke. Pozicaj si ho na 2 tyzdne z Palputacie.sk. Nezatazuj zbytocne zdravotny system, ked netreba.

michellemary
6. aug 2023

Tak teraz som celkom prekvapená, môj prvý príspevok o nariadení len lekárom bol zjavne mylný, ale takú info dostala prateta, keď ho mala pred rokom...