EKG Holter

vanda323
7. jan 2022

Dievčatá, dnes mi nasadili EKG holter.
Môžem si merať tlak? Zaspala som poobede a zobudila sa na bolesť hlavy. Tlak je ok 136/73 ale pulz 121....tak blbo mi je Dnes.

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
autor
7. jan 2022

@lauristrk Dom tehotná, plus možno stres, teraz som merala už je 112. Ale tak mi skáče dnes nechala som dlhšie na prste oximeter, a chvíľku 186, skočilo potom na 170, 146...a tak

vanda323
autor
7. jan 2022

@lauristrk A tetania spôsobuje aj vyšší pulz? MUDr si myslí že ju mám

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
autor
7. jan 2022

@lauristrk HM....tak neviem EKG holter hádam odhalí

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
autor
7. jan 2022

@lauristrk Anooo viem že EKG holter neodhalí tetaniu len som sa tak zamyslela že dúfam a verím že výsledky budú oka

irusa
7. jan 2022

Načo toľko merias ten tlak a pulz... zbytočne sa toľko stresujes ???? Myslíš,že to prospieva tvojej psychike ????

vanda323
autor
7. jan 2022

@irusa Veď to, ale sa bojím keď ma bolí hlava že z čoho vieš lebo mňa nebolí veľmi často

irusa
7. jan 2022

@vanda323 a čo ti pomôže,že pri každej bolesti tu má pichne,tam má pichne budeš stresovať...práveže si ešte viac chorôb vyvolas...

vanda323
autor
7. jan 2022

@irusa To je pravda. Veľa si nahovaram. Tu sa mi hlava točí ale tlak je ok. Tak ja už neviem môže byť že som len unavená

panda21
7. jan 2022

Prosim ťa toto myslím v najlepšom dobrom mieneni. PRESTAŇ!! Každú chvíľu je tu téma o tom, ako ti niečo je, týmto sledovaním nepomahas ani sebe a hlavne nie babatku, veď ty sa musíš od rána iba stresováť, že čo ti dnes zasa bude 🙏 pod srdcom ti rastie drobec, ďalšie máš na svete, musíš sa dať pre všetkých a v prvom rade pre seba dokopi. Veď sa za chvíľu zblaznis z toľkých diagnóz a pozorovaní samej seba. A to myslím skutočne najlepšie ako viem 🍀

irusa
7. jan 2022

@vanda323 podľa mňa už si hypochonder....

manzanillaa
7. jan 2022

@irusa psychika je zradna vec, clovek realne citi tie bolesti a nevie rozoznat,ci je to psychika ci nieco ine,tak prosim neodsudzujte .. viem,ako sa citis, treba sa upokojit,tiez mavam poslednu dobu vysoky tlak,pritom som vzdy mala nizky a veru, premyslam,ze to bude skor daco psychicke,kedze klasicke EKG vramci preventivky bolo ok
@vanda323

irusa
7. jan 2022

@manzanillaa veď každý jej tvrdí,že je to psychika.. každý deň aj dva príspevky a nedá si povedať,že nech sa toľko nesleduje
Nikto ju neodsudzuje....ale už fakt pôsobí ako hypochonder