Dve menštruácie za mesiac

symma139
21. júl 2014

Čaute baby, vždy som mala pravidelnú menštruáciu. Tento mesiac mi to nejako " hapruje" .. neviem čo si mám o tom myslieť.
Beriem HAK a v strede cyklu už 6 dní mám špinenie hnedé. Sem tam mám pocit, že je to aj trošku krv.
Zajtra volám gynekológovi a objednám sa.
Stalo sa to niektorej z vás? môže sa niekedy stať, že by som kvôli hormónom mala 2menštruácie za mesiac ? HAK beriem už viac ako rok,takže nie je to spôsobené zvykaním si na HAK, resp. možno mi HAK neudrží cyklus už

map0007
21. júl 2014

Hormóny sú nevyspytateľné,možno ste prechladena,alebo nebrali ste ešte niejake iné lieky aj to to može spôsobiť-napr. atb.Niekedy stači ak len zmoknete alebo máte holé chodidlá a je Vám chladno a hneď sa to odrazí na cykle. Ale najlepšie zájsť k lekárovi🙂

symma139
autor
21. júl 2014

@map0007 určite k lekárovi, viem,že internet nie je lekár. Hmm spustilo sa mi to na 5deň pri mori, kde voda bola chladnejšia, myslíte si,že to môže byť aj tým?

map0007
21. júl 2014

@symma139 može to byť aj tým a ak ste boli pri mori ták aj zmena podnebia vie narobiť zmeny v tele.Skúste si nohy dať do vedrá s teplou vodou a soľ nasypat a nechať nohy aspoň 10 min dokiaľ nieje voda chladnejšie q potom ponožky aby boli nohy v teplé,alebo si dajte soľ do kúpeľa-staví obyčajnú kuchynskú🙂ja to robím sem ták preventívne alebo ak mám bolesti podbruska alebo spinenie v strede cyklu🙂