Dva týždne mám bolesti v krížovej oblasti

leameleg
4. jan 2022

Ahojte vytvorila som temu lebo sa nejako neviem dohladat inej temy o krížoch,všetky sú len keď sú tehulky . cca 2 tyzdne mam bolesti v krízovej oblasti.raz je dobre potom bolesti znova prídu ... mala som pred ms cca tyžden tak som bolest brala ze to asi kvoli tomu ale uz mam 2dni po a bolest v krizoch stale trva :( moze byt ze ma seklo ? Kedze mam pracu kde sa dviha tazke ??? Mam aj mesiac po laparoskopii cysty na vajecniku tak neviem ci to spajat aj z tymto?

bublinka1426
4. jan 2022

@leameleg mala som aj ja vyse 10 dni nenormalne ma boleli krize. ale ja obliekam na lahko mozno ma ofuklo..ale take bolesti akoby pred porodom. uz je mi lepsie.

leameleg
autor
4. jan 2022

@bublinka1426 presne takto sa citim aj ja a nechcem hned utekat k lekarke :( a popravde este som si ani od bolesti nic nedavala ... ale kazdy den dufam ze to uz nebude :( ty si nieco brala ???

bublinka1426
4. jan 2022

@leameleg nic. oddychovala som a suche teplo.

leameleg
autor
4. jan 2022

@bublinka1426 nas zeny fakt rozne veci trapia az nechapem. No uvidim ako mna toto este bude dlho trapit :(

bublinka1426
4. jan 2022

@leameleg akoze mna bolia krize uz cely december, dali mi aj praksy na to, ale tych 10 dni extremne. lenze ja som zas taka ze kym nemusim neberem nic, aby som zas nezatazovala pecen.

leameleg
autor
4. jan 2022

@bublinka1426 ja to iste a prasky ti ake dali ??

bublinka1426
4. jan 2022

@leameleg jaj daco na bolest prasok plus tabletka.

leameleg
autor
4. jan 2022

@bublinka1426 ja skusim aj zavolat obvodnej poradit sa co by to mohlobyt pripadne nech ma posle na rtg, krv..Mozno mi da nejake lieky a uvidime ci ta bolest pominie.. je to na nervy ked nie hlava tak krize :D si pripadam ako hypochonder niekedy :D

bublinka1426
4. jan 2022

@leameleg drzim palce.

leameleg
autor
4. jan 2022

@bublinka1426 joj Ďakujem verím že v tejto dobe aj niečo vybavím .Aj tebe veľa zdravíčka prajem

bublinka1426
4. jan 2022

@leameleg dakujem .