Dva dni ma bolia obličky

dianaharvanova
23. mar 2022

Ahojte baby som tu nová A chcem sa spytat US 2dni má bolia oblicky pijem urologicky čaj poradte mi

vsauce_
23. mar 2022

Obličky alebo kríže? Ak sú tam aj iné problémy ako krv v moči a podobne, určite navštív lekára. Ja som tak prekonávala zápal obličky.

dianaharvanova
autor
23. mar 2022

Určitě su to oblicky Ked idem na WC tak má pálí moc 😔

selena_luna
23. mar 2022

Oblicky nebolia. Je to evidentne zapal utekaj na neurologiu alebo.pohotovost Caj ti je naprd teraz. Ak to nechas bez dr pomoci, zapal sa zhorsi rozsiri odide do obliciek moze ich vazne poskodit, skoncis s vyse 40tkami teplotami .... sup sup k lekarovi

yoxinka
23. mar 2022

@dianaharvanova
Pokiaľ bolesti pri močení, môže ísť o zápal močových ciest, príčinou sú baktérie a to urologickým čajom neporiešiš. Ten stav sa zhoršuje každým dňom, ja som mala také bolesti, že som nemohla chodiť. Už po druhej ATB tabletke mi bolo o 90% lepšie.

vsauce_
23. mar 2022

@dianaharvanova
Tak to určite utekaj lekárovi nech ťa čím skôr vyšetrí a nasadí ti liečbu. Bude ti omnoho lepšie.

nikpa
23. mar 2022

@dianaharvanova smer lekár, čo ti tu poradíme keď ťa bolia už obličky ako píšeš a urologicky čaj je evidentne slabý. Len sa ti tam rozšíri zápal hore na obličky keď budeš čakať, potrebuješ ATB.

dianaharvanova
autor
23. mar 2022

Babenky teraz je lépsie Ked pijem ten čaj je to lepsie aj užívám nimesil ale to ATB bi Bolo lepsie
V piatok idem k ginekologovi takže uvidím díky baby

selena_luna
23. mar 2022

@dianaharvanova ziadne ze v piatok idem ku genekologovi ten ti neporadi ty potrebujes urologa. Ja som urobila tu istu chybu ako ty kedysi myslela som ze este pockam... snad to prejde.... dostala som take horucky ze som takmer prisla o mozog isli cez 40 ° nedokazala som si ani gombik na pyzame zapnut...takmer som prisla o oblicku.

majamat
23. mar 2022

@dianaharvanova zajtra k obvodakovi a tn nech ta posle delej, pripdane ta moze najskor preliecit ATB. s tym gynekoolog nic nema.

bambulienka25
23. mar 2022

@dianaharvanova vieš čo robili kedysi ludia keď nebol internet a MK?

malalenka23
23. mar 2022

určite nečakať treba ísť svojmu obvoďakovi spraví vyšetrenie a nasadí lieky netreba čakať ja som ukončila liečbu minulý týždeň.

e1i
23. mar 2022

@selena_luna urologovi nie na neurológiu. Zrejme preklep

Autorke, minimalne odniesť obvodakovi moc na k+c, nečakať.

dianaharvanova
autor
23. mar 2022

Babenky dakujem za rady určitě vás posluchnem ♥️

dianaharvanova
autor
23. mar 2022

Baby mám Este jednu věc mám 24rokou a us pár mesiacou sa mi robia červené fláky svrbia má a rozšiřují sa mi neviem ci to je ekzém a na pravom prsniku mám bolavu hračku Bola vecia no teraz je menší partner mi povedal že rakovina bito nemálo bít pokial ta bolí

dianaharvanova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
macilaci
23. mar 2022

@dianaharvanova kriste pane co je zase niekde dištančné? 🤦

bambulienka25
23. mar 2022

@dianaharvanova nie som tvoja, no ved išli k dr nie?

bambulienka25
23. mar 2022

@dianaharvanova ežte ty tám dobrú radu, zkús nájzť na nede gramatyku slovenského jazika lebo po tebe čýtať človeku očy zabolya, ďakujem.

veronikaszabova
23. mar 2022

@bambulienka25 jeziiiisssss 😂😂😂😂

selena_luna
23. mar 2022

@e1i ano preklep potom uz pisem.o urologii 🙈 nefro/neuro a bac

dianaharvanova
autor
23. mar 2022

Neviem naco sa tu hrajete

dianaharvanova
autor
23. mar 2022

Blbne mi tel preco to píše ako to píše neviem naco sa tu smějete chcela som porat ale nevislo mi to ok neva majte sa dobře US tu Vobec nechcem bit a mojim znamim neodporucam pretoze Ked sa niekto pomili tak hned také písmena kks neuvěřitelně