Dutiny - problém s vybočenou nosnou prepážkou

jarkakkkkkk00
29. jan 2021

Ahojte máte niektora problém z vybočenou nosnou prepážkou ? V tomto období ked je zima ma často bolia dutiny , tlak v okolí nosa ,čela celková bolesť hlavy a po ut ako keby sa mi točilo v hlave. Mávate to niektorá?

gaaaa
29. jan 2021

@jarkakkkkkk00 Ja to mám práve už mesiac.Mala som covid myslela som si,že to bude tým.Dr.mi dala aj atb a neprešlo.Dnes som volala na orl v pondelok idem tak som zvedavá.

jarkakkkkkk00
autor
29. jan 2021

@gaaaa ahoj a ako sa ti to prejavuje bi ta hlava aj ? Aj sa ti toči?

surama
29. jan 2021

@jarkakkkkkk00 Ahoj, ja som bola kvoli tomu operovana a uz je to OK. Ja som uz takmer vobec nevedela dychat, vkuse som si iba sprej davala, aby mi trosku uvolnilo. Nakoniec sme zmenila krcnu a ona mi hned povedala, ze mam vybocenu prepazku a ze sa to da iba operacne riesit. Bola som na jednodnovej chirurgii v Humennom a som uplne spokojna. Uplne mi to zmenilo zivot. Odvtedy som vlastne ani nebola chora (klop, klop) a to uz preslo 5 rokov 🙂

kacena4
30. jan 2021

vybocenu nosovu prepazku ma vela ludi casto aj vrodenu, dutiny su ine, to treba riesit s lekarom mozno treba poslat na rtg aby ich skontrolovali popr zistili ci tam nie je zapal a nasadili atb na preliecenie zo zapalu dutin su bolesti hlavy

evora
30. jan 2021

Ja to mam zoperovane. Bezne som mala angínu 3 krat ročne, nádcha mi trvala mesiac... MUDr.Czendes z Levíc ma pozrel, hneď povedal ze mam krízu prepážku, plus chronickú nádchu kvoli zuzenym dutinam. Operácia v pohodke, pooiperačná bolesť najhoršia aku som kedy zažila ale stalo to za to. Dva roky som nádchu nemala, angínu tiez. Neverila som, ze môžem žiť takto plnohodnotne a hlavne ze takáto vec moze mat taky veľký suvis s mojimi chorobami

lajka65
12. feb 2022

@surama ahoj bolela tá hlava pri vynovenej nosnej prepažka? Ja som mala vynovené obidve,som 4 deň od operácie a mám stále bolesti hlavy ,v nose mám ešte dlážky ktoré mi výberu za pár dní.myslis že tie bolesti hlavy prejdú ? Lebo mala som bolesti hlavy pred operáciou ,a myslela som si že po operácii to prejde ale ťa bolesť je stále .ale teraz to pripisujem že vyzerám ako keby má prešiel tank.pod očami modriny nosa sa nemôžem dotknúť a tlak v nose lebo nemôžem cez neho dychat