Dusenie na tobogáne

19. máj 2024

Zvláštne , som taký strachoprd a mám asi panicku poruchu, no minuly rok som sa dala prehovoriť na taký otvorený tobogan (skôr taku dlhšiu smykalu rychlu čo je viac dráh veľa seba) a ako som išla tak mi od nôh cely čas frkala voda do tvare a ja som len lapala po dychu , po vynorení z vody som sa ledva nadýchla a už som sa další krat bala z toho strachu z udusenia 😫
Strsne chcem zažiť takú zábavu a užiť si to s deťmi no obmedzuje má ten strach a atak má zaujíma či to zažil niekto? Či to aj iným vadi alebo len ja som divná 😬

letter
19. máj 2024

Choď na pomalšiu, hadíkovú, nestane sa ti to. Fyzika.

really8
19. máj 2024

Bez na zaciatok na take tobogany s kolesom

autor
19. máj 2024

@letter a nemáš radšej návod ako to zvládnuť na tej rýchlej ? 🫢😬

letter
19. máj 2024

Haha 😄 neplánujem ju skúšať asi už nikdy v živote 😅

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikissedagirl
19. máj 2024

ja neviem. ale možno nejake okuliare by mohli trochu pomoct? plavecke, alebo šnorchlove. predsalen ti to nebude prskat do očí. chápem, že problém s dychom to nerieši. ale možno sa to zmierni ? :D

conta22
19. máj 2024

Vždy chodím tak, že si držím dlane pred tvarou, aby som mohla dýchať - tuto taktiku robím úplne na všetkých tobogánoch a to chodím aj na tie čierne ;)

kitycat
19. máj 2024

Pocas jazdy na tobogane sa nwudusis a tie pristvacie bazeny maju tak 1,5m takze ked sa po pristati postavis, ani sa neutopis

diewcatqoo
20. máj 2024

Ja som v zivote nebola na tobogane a ani nepojdem. Mam z toho strach, mne staci, ze vidim video z toboganu a mam dost. Akurat vcera som videla video, kde sli takym tym uzatvorenym dllllhym toboganom a takmer som len z toho dostala panicky atak.

pukina
20. máj 2024

dvihni zadok, pojdes rychlejsie a od noh ti tolko voda frkat nebude. 😀