Duofilm na bradavice

17. máj 2024

Prosím kto máte skúsenosti ? To ste si popierali kazdy deň jeden krát, a potom tu bielu vrstvu ste odliepali pred ďalším portretim alebo ste s tím nič nerobili len zakaždým natreli ? Ďakujem za radu. Ja som bola štvrtok na koznom, obišla mi to dusikom a kázala dávať duofilm a za týždeň dva sa vrátiť znova na dusík

autor
17. máj 2024

Ospravedlňujem sa za.chyby, myslela som potretim a mobil mi to poprepisoval

viestta
17. máj 2024

Vecer som vymacala nohy, vysmirglovala pemzou, natrela duofilm. A tak dookola kazdy den za kym bradavica nezmizla

autor
17. máj 2024

@viestta ja to mám na ruke, viac vedľa seba (chytil syn malý od.mojej.maminy a ja od neho)... Moc sa mi nechce prejsť pilnikom alebo čin tie na ruke po pravde má z tej predstavy striasa proste sa mi to protivy 😂 je to nevyhnutné pritom ? Pôjdem ešte aj na ten dusík znova

viestta
17. máj 2024

Nie je to nevyhnutne, ale tym, ze mechanicky odstranis odumrete kozne bunky ulahcis liecivu pristup k tym, ktore treba rozleptat

kp7333
17. máj 2024

dcere som potierala raz za den. ale dost ju z neho palila koza a bradavica nie a nie vypadnut cela. este sa aj zacali okolo nej tvorit nove. potom sme skusili babsky recept - tenky platok cesnaku vyluhovany 24h v octe prilozit na noc a prelepit. Po nom bradavica krasne vypadla aj s korenmi. A tiez som jej davala Imunoglukan na podporu imunity.

vivi2023
17. máj 2024

Ja som si tym odstranila z päty kurie oká.... ale trvalo to asi 3 mesiace 2x denne natierať, to ti akoby vysuší kožu a potom sa ti tak zrazu začne odlupovať ta koža (jejda nechcem byť nechutná :D ). A raz proste už sa odlupne všetko.

lienka9
17. máj 2024

Syn mal asi 6 na rukach.kazdy den natierat 1-2x,zmizlo az po takych 5tyzdnoch naozaj poctiveho natierania.natriet,nechat zasusit.uz skoro rok mame pokoj