Drogy v pití

1. apr 2024

Ahojte dievčatá, bola som s kamarátmi v bare, vypila som 3 whiskey a zrazu som mala úplný výpadok. Pamätám si len že som šla z baru von a keď som sa vrátila dnu pitie som mala položené inde. Pitie mi kupili kamarati a ked som bola dlhšie tak prišla nejaka partia kamaratou či si nedam niečo. Kamarát mi vravel že som sa správala divne a hovorila sprostosti, čo sa na mňa nepodobá. Predtym sa mi to nikdy nestalo a to som vypila aj viac. Po 2 poháriku v poriadku ako keby som si nič nedala a po 3 mam výpadok až kým ma nedoviedol domov a nevyvracala som sa. Je síce pravda že som si pitie nechala položené len tak ale mojou otázku je či máte s tým niekto skúsenosť 🙏
Ďakujem za každú odpoveď 🫶🏻

misiak7777
1. apr 2024

Koľko máš rokov a piješ len príležitostne?

gab1sol
1. apr 2024

Choď na testy a uvidíš, či v krvi niečo budeš mať. Ale ponaučenie do budúcnosti - nikdy nepi z pohára, ktorý necháš mimo dohľad. Vždy ho pred odchodom (von, na wc, či na parket) dopi, alebo ho už nechaj tak a objednaj nový. Nech by to bola aj storočná whisky.

barbora0308
1. apr 2024

Tak mohlo to tak byt aj nemuselo. Nabuduce si ale svoj drink v bare straz. Mohlo to byt vsak aj tvojim organizmom, mozno si bola vycerpanejsia...niekedy staci jeden panak a urobi vacsiu zlobu ako inokedy, ked si das viacej. Mne raz bolo extremne zle po jednom pive, nakoniec sa zistilo, ze som nebola jedina a chyba bola v samotnom alkohole, ktory bol zjavne pokazeny.

deti95060810
1. apr 2024

ak si dlhšie nepila tak si jednoducho sa pripila...
ja keby som vypila 3 poháriky tak by som nevytriezvela ani za 3 dni. Nepijem vôbec.

januska12323
1. apr 2024

Pohár nikdy nepúšťaj z dohľadu. Ja si ho ešte aj pri rozhovore držím z vrchu.

autor
1. apr 2024

@misiak7777 19, ale pijem len keď idem niekde a to z čoho viem že má nechytí

autor
1. apr 2024

@gab1sol ďakujem. Rozprávala som sa zo známym tak mi donesie testy či náhodou. Len naozaj takýto zážitok som ešte nemala.

bloger
1. apr 2024

V baroch je toto žiaľ bežné.

gab1sol
1. apr 2024

Mohol ti tam niekto niečo dať, ale aj nemusel. Mala si šťastie, že ťa kamarát ustriehol a došla si v poriadku domov (teda, pevne verím, že to nezneužil). Ale zasa, mne sa tiež raz stalo, že celý večer som bola úplne v poriadku a potom som si hodila jedného panáka do seba, lebo sme si pripíjali a mňa vyplo. Určite mi nikto nič nedal, lebo som si to sama naliala z fľaše a z tej fľaše som naliala aj ostatným. Naliala som si sama, lebo keby som to nechala na iných, tak by to nebol štamperlík, ale ani poldecák, rovno celé deci. Vyplo ma, lebo mi to v tom momente absolútne nesadlo. Či tebe niekto niečo dal, tak to už zistíš asi len naozaj tými testami.

misiak7777
1. apr 2024

@autorka isto nabudúce dávaj pozor na pitie a správ si teda test. Je ale dosť možné, že si sa len opila. Nie vždy sa človek opije "postupne". Niekedy len bum - a opitosť je odrazu tu

3petka
1. apr 2024

Môže byt že ti niekto niečo dal. Ja som mala podobný zážitok ešte keď som bola mlada. Moc som nepila a viem že jeden čas som si nestrazila pohár. Pamätám si že som sa zrazu začala cítiť divne a chcela som ísť za svojim chlapom tiež bol v meste. Akonáhle som vyšla z podniku nič si nepamätám až keď som sedela pri mojom chlapovi a pila vodu. Bola som našťastie s kamoskou a doviedla má tam.

mrs_potato
1. apr 2024

Ano, ja mám podobný zážitok, po 1 pohári som si nič nepamätala a zobudila som sa okradnutá bez mobilu a peňaženky. Je to veľmi pravdepodobne, že aj tebe niečo dali do drinku. Mrzí ma to. 🙏

autor
1. apr 2024

@3petka presne, ja som sa prebrala až keď som už sedela na posteli. Nechápala som čo sa deje tak som začala plakať a snažila sa vytočiť nejaké číslo lebo som sa cítila divne

vkatush
1. apr 2024

Nejdem zľahčovať, ale napr kamoška keď sme mali 20, nepila skoro vôbec, fakt len príležitostne a po jednom miešanom drinku jej riadne zabavilo.
Ja som abstinent a pred pár mesiacmi som mala len poldeci prosecca a no cítila som ho riadne. Keď telo nie je zvyknuté, u mňa odvyknuté, je to iné.
Takže nezostresuj sa hneď, nemyslí hneď na najhoršie.

Hlavné je, že sa ti (snáď) nič nestalo a nabudúce budeš dávať pozor.

taktotedanie
2. apr 2024

Ako ti pomoze niekoho ineho skusenost? My sme tam neboli s tebou
Nemusel to byt kvalitny alkohol a nie hned si mysliet ze akurat teba by niekto potreboval zdrogovat a nemal by z toho nic ?? Nabuduce bud nepi alebo si davaj pozor na napoje

autor
2. apr 2024

@vkatush
@mrs_potato
@misiak7777 spravila som si ten test a nakoniec som mala pozitívne benzodiazepiny