Drogy v nápoji

29. okt 2023

Včera sme sa rozhodli ísť s 2 kamarátkami do klubu. Najprv všetko v poriadku, dva krát sme si tam dali drink - ružový gyn. Ten nam nalieval známy jednej z nás - takže vylučujem že by s tým nebolo niečo v poriadku. Ja si dávam na drinky vždy pozor, takže som ho viacmenej vypila skoro hneď s nepustila ho z ruky. Druhá kamarátka to isté, no jedna ho nechala ževraj chvíľu na bare s tým že vedľa neho stala. Akurát bola dobrá pesnička my sme s tou ksmratkou ktora vypila tancovali, tá druhá sa na nás ževraj dívala, ale stala stála pri Tom drinku. Vedľa nej ale stal starsi muž (cca 40-50). Jeho som už raz videla v klube, vtedy som stála na takom balkoniku a on na mňa kýval, asi 3 krát že mám ísť dole k baru. Samozrejme som to neurobila. No každopádne aby som sa dostala k pointe kamarátka po Tom drinku dosť strácala rovnováhu, tak sme šli von a šli s ňou domov. Že jej bolo dosť zle snažila sa aj vracať ale nešlo jej to (dokopy mala len 2 guny a vodku). Potom v taxíku skoro zaspala, alr inak keď na nás rozprávala nerozprávala ako typický opitý človek, ale normálne si uvedomovala že kde je a že potrebuje ísť domov. V klube sme to považovali len za to že vypila toho veľa, no teraz keď nad tým rozmýšľam mala toho z nás najmenej... Myslíte si, že je možné že jej niekto niečo nasypal do drinku?

anjelicek26
29. okt 2023

Tak mozne je vsetko, rovnako mohla pit na prazdny zaludok a udrelo jej to viacej, ako vam ostatnym. Kazdopadne dobre, ze ste sli domov a nenechali ju tam..

autor
29. okt 2023

@anjelicek26 vďaka za odpoveď, zaujíma ma hlavne, či je nejaká droga s takýmuto piznakmi + si aj všetko pamätá... alebo len príliš spekulujeme

pribinak
29. okt 2023

Však nech skoci na toxikologiu a dá si na vlastne náklady urobiť rozbor moču. Väčšina drog sa dá v moči ľahko nájsť
Rozbor stojí cca 30 eur

Kamery v bare nie sú? Aj keď si myslím, že bola len opitá

Off topic, gin, nie gyn

autor
29. okt 2023

@pribinak skúsim jej to navrhnúť a díki za opravu

pribinak
29. okt 2023

Neviem z ktorého ste mesta ale v BA v CPLDZ stojí test na jednu latku/drogu 5 eur, čiže bavila do skúmavky a keď si dá spraviť test na 3 látky/drogy tak zaplatí 15 eur

autor
29. okt 2023

@pribinak zo Žiliny, a neviete do koľko hodín sú tie testy relevantné?

autor
29. okt 2023

Teda že koľko dokážu zachytiť drogy

pribinak
29. okt 2023

Aj v ZA máte CPLDZ

januska12323
29. okt 2023

Keď si všetko pamätá tak skôr málo cez deň jedla a pila a potom ju položia aj dva drinky.

autor
29. okt 2023

@pribinak myslíte, že stačí aj niečo takéto https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/bio... lebo nič moc som u nás nenašla

autor
29. okt 2023

@januska12323 no práveže sme sa boli najesť predtým + medzi prvým druhým drinkom mala kolu

pribinak
29. okt 2023

Netuším aká je kvalita tohto testu, ale ak má kamoska podozrenie tak by som skôr riešila to CPLDZ

mamax3x3x3
29. okt 2023

Autorka - áno aj v ZA je CPLDZ v Chlmci.

zobaka
29. okt 2023

ak nie si zvyknutá piť, tak 2 x Gin plus vodka dokážu človeka celkom rozhodit

autor
30. okt 2023

@zobaka práveže som ju videla piť už viac a teda správanie aj ako opitá mala iné... Ale možno fakt náhoda

complyc
30. okt 2023

Možno to bol panicky attack 🤣🤣🤣🤣🤣🤣