Drobné hrbolčeky na tvári- čo s nimi?

red_cat
7. sep 2019

Ahojte,
Vzdy mi na cistenie pleti stacila voda, pripadne mydlo a mala som ju bezchybnu..
No posledny rok- dva mi postupne na pleti pribudalo take drobne hrbolceky, ktore neviem nijako odstranit a zbavit sa ich. Mam posiate cele celo, nos, bradu.. Nezapaluju sa, len tam proste su a nevyzera to dobre:-/ mate prosim na to nieco overene?

baskarepkova
7. sep 2019

@red_cat moznoti pomoze, ked budes pit vela vody.. 🙂 mne to pomohlo na komedony

michelle567
7. sep 2019

Nebudú to upchaté póry? Plus aj odumreté bunky. Pleť treba čistiť každé ráno aj večer dobrý je čistič s jemnuckymi pilingovymi čiastočkami ktorý setrne odstráni odumreté bunky a otvorí a vyčistí póry. Plus treba pleť aj prehydratovat keď doteraz si používala len vodu a mydlo...asi máš pleť aj vysušenu.

red_cat
autor
7. sep 2019

@baskarepkova ja sa praveze nalievam vodou az moc🙂 ale dakujem
@michelle567 vdaka..mas nejaky overeny?🙂 ci hocaky ktory bude splnat to co si napisala?

limetka69
7. sep 2019

ja velky odbornik na akne pisem .... je to zo stravy 🙂 ja som teraz mala pokoj, a dala som sa naspat na muku a presne to iste, hrbolceky, krupica, katastrofa, cize pecivo je zase mimo mna, a ukludnuje sa to

red_cat
autor
7. sep 2019

@limetka69 toto neprezijem:D radsej budem mat asi hrbolceky.. Milujem jedlo🙈 muku, mlieko a vsetko co moze skodit..

limetka69
7. sep 2019

@red_cat no tak to je uz na tebe 🙂 ja mam ako ze fakt brutalne problemy ked jem lepok, a tiez mam fazy, lebo neviem bez neho zit 🙂 ale rychlo zistim, ze radsej chcem byt pekna :D

0hena0
7. sep 2019

@red_cat to je tiez moj pripad.

lula313
7. sep 2019

Podľa mna nejaká potravinová intolerancia, tipujem mlieko, z neho mali baby takéto problemy