Dôvera - elektronická zdravotná karta

jahu348
7. apr 2022

Ahojte. Chcem sa spytat kto je v dôvere ci si pozwravate wlektronicku zdravotnu kartu Ak ano mam potom otazku. Dakujem za precitanie

barus26
7. apr 2022

@jahu348 pozerávam

majusikk
7. apr 2022

@jahu348 ano

1lucinka123
7. apr 2022

@jahu348 áno

jahu348
autor
7. apr 2022

@majusikk
@1lucinka123 nenasli ste si tam vysetrenia o ktorych neviete?

e1i
7. apr 2022

@jahu348 nielen v dôvere som našla
Môžeš reklamovať a presetria ci sa jedna o fiktívne vykony

monkasponka
7. apr 2022

@jahu348 môžu to byť paušalne ukony ktore si ambulancie účtuju keďże si u nich evidovana. V čase elektronizacie by si maloktora ambulancia dovolila robit načierno ukony

nika_val
7. apr 2022

Ano našla 😁 bola som u svojej dr si pre kartu lebo som od nej odchádzala a v aplikácii bola stiahnutych cca 6eur a popisom "vyšetrenie akutneho zápalu hornych dychacich ciest" 😁😁
No čo už nech si dr odvedie posledny krat za mňa

jahu348
autor
8. apr 2022

@nika_val tak ja som si nasla nieco horsie Pojdem sa nato spytat dr. Ale aj nejake lab. Vysetrenia tromboza zil atd co ja som nikdy nebola na takych testovh a ani so zilami problem nemam

jahu348
autor
8. apr 2022

@e1i Fakt nasla som si tam nejaku zlu dg.o ktorej ja neviem. Mam navstivit lekara od ktoreho to vysetrenie mam a spytat sa?

majusikk
8. apr 2022

@jahu348 áno ajoja mamina tam mal úplne nezmyselné diagnózu aj vyšetrenie ktoré vôbec neabsolvoval a riešili sme to s doktorom s ten to dal doporiadku

jahu348
autor
8. apr 2022

@majusikk dakujem za info

akvi
8. apr 2022

@jahu348 tiež som nasla asi 4 úkony, ktoré tam napísala zubárka, pritom syn ani neotvoril ústa 🤔 Ale bolo to uz dávno, na začiatku, keď tu el.kartu zaviedli, teraz si to už tak ľahko nedovolia písať tam bludy. Mozno starším ľuďom, co predpokladaju, ze nemaju tieto vymoženosti zavedene. Treba sa určite ozvať. Najprv konfrontovat lekára, potom oznámiť poistovni.

venusa85
8. apr 2022

@jahu348 ja som našla také úkony na karte mojej ani nie 5 ročnej, od zubarky. Pri preventivke si nauctovala, že jej nanasala na zuby fluorid, a robí to už asi 2 roky. Samozrejme nič také sa nekonalo. Čakám na poslednú preventivku, či aj teraz také urobila

rawmamka
8. apr 2022

@jahu348 Áno, našla, vyšetrenie u imunológa (na ktorom som naozaj bola), ale potom časté kontroly a iné vyšetrenia, na ktorých som už nebola.... tak tie som reklamovala, je to jednoduché - vpravo od popisu ošetrenia je možnosť REKLAMOVAŤ, tak to stačí zakliknúť a poisťovňa sama prešetrí ako to naozaj je, pretože ide o jej peniaze, ktoré si lekár neoprávnene zaúčtoval.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e1i
8. apr 2022

@jahu348 ja som napisala na poisťovňu a oni si to s dr poriesili

tkjana
8. apr 2022

aj ja som tam našla niečo, ale nikdy nie tak, žeby som tam ani nebola, resp. nevolala... ale naposledy v decembri som menila všeobecného lekára.... je to tam uvedené, ale od januára tam nemám platby k novému lekárovi, tie paušálne... tak neviem teraz