Dotazník na tému očkovanie - Covid-19

annafri
18. jan 2021

Dobrý deň,
Touto cestou by sme Vás chceli veľmi pekne poprosiť o vyplnenie dotazníka o Vašich postojoch a názoroch smerujúcich k téme očkovania na ochorenie Covid-19 na Slovensku. Váš názor je pre nás veľmi dôležitý, a to najmä vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete a množstvom líšiacich sa názorov na očkovanie. Vaše odpovede v dotazníku budú anonymné a ich vyhodnotenie prispeje k správnemu chápaniu postojov a názorov týkajúcich sa témy očkovania populácie na Slovensku. Za vyplnenie dotazníka by sme Vám chceli vopred veľmi pekne poďakovať. Vážime si Váš záujem a čas!
študenti Fakulty riadenia a informatiky Žilinskej univerzity

Odkaz na vyplnenie dotazníka: http://bit.ly/ockovanie-sr-a-covid-19

marlent
18. jan 2021

@annafri ahoj mne to nejde spustit klikam a nic sa nedeje

lolinko
18. jan 2021

@annafri
Ani mne nejde 🤔

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hiro
18. jan 2021

Mne ide, ale 78 ci kolko otazok? :D Vacsina sa dookola opakuje... Tak velky dotaznik som nevyplnal roky :D

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
18. jan 2021

Vyplnene.

diana999
18. jan 2021

Nejde to

nelca84
18. jan 2021

@annafri som myslela, ze to nema konca 🤦‍♀️

nafka0483
18. jan 2021

Otazka ze ako cast sledujete spravy a moznosti od velmi malo do velmi vela - to je ako? Velmi vela je ze kazdy den si pozriem vecerne spravy, alebo ze pozeram ranne, prve noviny aj vecerne, alebo ze mi bezi TA3 cely den, alebo ze prepinam cely den medzi slovenskymi, zahranicnymi...? Ked je otazka ze ako casto, tak odpovede by mali byt odstupnovane od malokedy po kazdy den.

marcelka1234
19. jan 2021

Ja nic nevypisujem, ale za mna ockovanie urcite nie !
Este, ze sa im do reklamy na ockovanie tlacia aj celebrity, ved 100x opakovana loz sa stava pravdou 🙈

nafka0483
19. jan 2021

@marcelka1234 To autorom dotaznika velmi pomoze, ze im ho nevyplnis, ale do diskusie mas velku potrebu napisat svoj vykrik, ze urcite nie 🙄