Dostala som kiahne od dcéry

donutka99
25. máj 2023

Ahojte mam kiahne dostala som od malej
Mam ich uz 5den niekde ich mam strašne červené a zopár takých co ma stipu a bolia na prsniku co mam jednu tak akoby mi krv bola vidno lebo sa mi odlupla ta chrásta
Dávam si hipermangan 3xdene dávala som si aj púder tekutý ale už nie poraďte niekto mali ste to aj vy tak ?

simona20201309
25. máj 2023

@donutka99 áno, niektoré boli obrovské pluzgiere a niektoré len malé bodky, ktoré akoby neprepukli do zápalu. Púder sa už neodporúča. Skus tea tree. Dezinfikuje a vysusuje. Inak sa veľmi odporúča betadine, ale dcérku vraj stipal, tak neviem. Skus.

1slniecko144
25. máj 2023

@donutka99 moji synovia obaja mali pred mesiacom hypermanganovy kupel ako aj pisete a fenistil kvapky nič viac ...kupel hypermanganovy az na 3 ci 4 deň ked su iž pupáky hnisave ...a do 3dni mali uz chrastičky a do tyzdňa už opadávali

andreagartnerova
25. máj 2023

Synovi ich potierame teraz tantum verde.

donutka99
autor
26. máj 2023

@1slniecko144 aha ja len používam zatiaľ ten hipermangan 2x až 3x denne na tvári mam zopár jaziev lebo sa mi spravili Chrasti a osupli sa mi neviete niečo nejaké krem alebo dačo na to aby som nemala potom jazvy

donutka99
autor
26. máj 2023

@1slniecko144 vyzerá to nejak takto a na prsníku co mam tak tam sa mi to akoby supe a celkom troska krv mi s toho slo

1slniecko144
26. máj 2023

@donutka99 huu tak to neviem vyzera ze to je zapálené..syn mal takéto

svokrinjazykmonika
26. máj 2023

@donutka99 ja som mala obrovské pľuzgiere, aj veľa maličkých po kope. Bolo to peklo. Ale tuším také 4 dni to bolo úplne najhoršie svrbenie a bolesť ale potom už sa to dalo zvládnuť. A jazvy budú, neviem či je na to nejaký krém 💁 ja som si z toho odniesla jazvy na tvári aj dcéra ale časom sa pomaly strácajú. Už nie sú také výrazné

ankare
26. máj 2023

@donutka99 hypermangan je super, potieraj si to roztokom Tantum verde. Ak nemôžeš spať, daj si aj dithiaden. Neboj, najhoršie už máš za sebou. Skoré uzdravenie!

vanda83
26. máj 2023

@donutka99 Tea tree olej pekne vysususil a rChlo aj odpadli, potierali sme niekoľko krát za den