Dostal niekto z vašej rodiny porážku a ochrnul na polku tela?

dettilv
22. júl 2022

Ahoj. Mali ste niekoho v rodine kto dostal porážku a ochrnul na polku tela?

erikaa09
22. júl 2022

Muzova babka

martinka13
22. júl 2022

Moja babka.

miska444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dettilv
autor
22. júl 2022

Baby aku liečbu dostali? A dali sa úplne do poriadku? Po nemocnici sa liečili iba doma?

nikuskaakolarova
22. júl 2022

@dettilv ahojky áno moja starká dostala 2.3 deň pred svojimi narodeninami ak sa chcete niečo opýtať môžte napísať

kris_tin257
22. júl 2022

Mužov starký, ochrnul na pol tela a odišla mu reč, nevedel rozprávať. Bol umiestnený do domu sociálnych služieb pretože bola nutnosť 24h starostlivosti, tam mu začali znovu obnovovať reč ale prišiel covid a ten už nerozchodil

mihulam
22. júl 2022

ano otec. liecbu neviem aku mal, ale rodina s nim cvicila ,viem ze bol cca po pol roku ako sa mu to stalo na lieceni, pozbieral sa tak ze vie fungovat aj sam aj rozpravat, je ZTP 16r.

brigib
24. júl 2022

@dettilv moj otec, cvicili sme snim hned po 2 tyzdnoch, mama precvicovala jeho telo este v nemocnici. Je dobre hned zacat, potom bol na doliecovani mesiac. doma pocvicoval. chcel ist do kupelov ale kvoli covidj sa vsetko predlzovalo a presiel ten rok na co mal nárok. teraz ke polovicny ztp, chodi aj pracovat. ruku ma slabu , slova si nepamata vsetky, je naladovejsi, ale inak vsetko pohode, teraz bolo 2 roky po porazke. Mal na 3 miestach zrazeninu v mozgu, recove, pohybove a zrakove centrum sa mu poskodilo.