Dorastie mi ešte necht?

lola184
22. sep 2021

Ahojte, idem si k vám pre radu/pomoc, 17.8 som mala úraz nechtu, pokúsal mal pes a trafil mi priamo necht, po čase sa mi začal ten necht ako keby odlupovat a keďže sa mi to všade zasekavalo tak som si to vystrihla, no zaujimalo by ma či mi ten necht ešte vôbec dorastie? Poprípade čím by som mu pomohla dorast? Ďakujem za všetky rady🙂prvá fotka v deň úrazu a druha teraz po vyše mesiaci

iffushka
22. sep 2021

@lola184 na chirurgii si sa bola poradiť? Podľa mňa by sa to malo celé odstrániť.

viki_kaj
22. sep 2021
Používateľ viki_kaj je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od viki_kaj.

Au, to vyzera bolavo :( ja som mala kedysi s nechtami problemy, v lekarni mi dali na to nieco... no a kremiky, hlavne nelakovat

lola184
autor
22. sep 2021

@iffushka nie na chirurgii som nebola

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacena4
22. sep 2021

jednoznacne chirurgia necht nerastie od lozka ale po celej ploche moj nazor je ze ho mozno strhnu a by rastol poriadne a nebol v buducnosti problem

alenamihal
22. sep 2021

Ja som mala nieco podobne ,jeden mi trhali a zle mi narastol a potom som chytila na druhom tak mykozu,ze som nemala vobec necht a chvalabohu dorastol ale trvalo to dlho...myslim,ze ti dorastie ...

nicoli02
22. sep 2021

dorastie, len to bude chvíľu trvať. normálne ti bude rásť ďalej a čo bude odrastať, tak to si strihaj alebo štikať, neviem, čo preferuješ. a on časom pekne vyrastie.

kahh
22. sep 2021

Viem, ze sa ti do toho moc nechce, no podla mna by si s tym mala zajst na chirurgiu a tam ti poradia, co bude najlepsie spravit

natallys
22. sep 2021

Mne sa takto zapálilo to nechtové lôžko zo záderu. Zliezol mi dolu komplet celý necht a postupne potom začal vyrastať nový. Močila som si to len v repíku a stačilo. Len aj s tým opatrne, aby sa to nerozmokvalo.