Doplnky výživy Andrej Medveď

kikiriki30
18. sep 2022

Ahojte máte niektorá skúsenosti s doplnkami výživy od Andreja Medveďa? Dočítala som sa na Facebooku že dosť pomáhajú no nijaké iné referencie a skúsenosti neviem nájsť.

alenamihal
18. sep 2022

Za mna ma super doplnky..ja som ho kontaktovala co sa tykalo problemov a on mi poradil ,co presne...len on strasne attakuje na stravu ,to je hned co povie a potom jeho doplnky ..momentalne mam pauzu od jeho doplnkov (nepotrebujem ) ale deckam davam m33 a to topka u mna....

petah82
18. sep 2022

Najlepšie skúsenosti. Pán Medveď sa veľmi vyzná. My tu v zahraničí chodíme k naturopatom, ktori sa venujú vitamínom, bylinkám, zdravému črevu, imunite a všetkým možným problémom, pozerajú na telo ako celok, ktory je navzájom prepojený, hľadajú príčiny ochorení a snažia sa ich odstrániť a predísť zhoršovaniu stavu. Jeho by som tiež nazvala naturopatom. Jeho relácie sú veľmi poučné https://sam-sebe-lekarom-sv.webnode.sk/l/mgr-an...

tayla
18. sep 2022

Tiež odporúčam. Písala som mu správu, on mi zavolal, všetko vysvetlil, odporučil nejaké produkty - podľa problému. Stav sa zlepšil 🙂