Doplnky pri úzkosti a depresii

180207
2. dec 2023

Ahojte. Mám úzkosti. Beriem síce AD, ale....neskúšali ste niekto prípravok Mycostress?Ak áno, pomohol?
Ďakujem za odpovede.

stellarstar
2. dec 2023

@180207 ja by som s AD nekombinovala resp kuk príbalový leták s čím smieš a s čím nesmieš kombinovať

180207
autor
2. dec 2023

@stellarstar ďakujem za odpoveď. Pýtala som sa, smie sa kombinovať. Len aby to aj k niečomu bolo, nie len zbytočne vyhodené peniaze. Preto ma to zaujíma.

deti95060810
2. dec 2023

@180207 ak je to volnopred. liek on nemusí byť zlý, len jednoducho pre teba slabý.
a tým pádom budeš mať pocit že ti vôbec nepomohol.

ondro1122
2. dec 2023

@autorka Najlepší liek je, že si to sama usporiadaš v hlave 😉 lieky sú zbytočne

atomiclena
2. dec 2023

@ondro1122 asi si psychickými problémami netrpel. Lieky sú zbytočné? Ty si odborník vystudovany? Lieky sú náhodou veľmi efektívna pomocná barlicka a v kombinácii s psychoterapiou predstavujú základnú sucast liečby. Chod povedať miliónom ľudí po svete že je to iba v hlave, čo uzivaju antidepresiva. Trocha sebareflexie preboha.

stellarstar
2. dec 2023

Lieky majú kontraindikácie s inými liekmi. Aj bylinky aj čaje napr. A to môže účinok AD znížiť alebo zvýšiť, preto tá opatrnosť. A keďže nepíšeš názov AD kt užívaš preto som písala že to musis v príbehu.letáku pozrieť. Moj tiež užíva AD a viem čo smie a čo nie

ondro1122
2. dec 2023

@atomiclena Trpel som a dodnes niekedy trpím a to už sú roky....žiadny psychológ mi nepomohol ani nepomôže a takisto ani lieky...je to o hlave keď si niečo do nej vsugeruješ tak ťažko sa to dostáva von 😉

atomiclena
2. dec 2023

To ze tebe nepomohol ešte neznamená ze druhým nepomôže, nechcem byť zlá, ale mohol by si prestať šíriť toto svoje posolstvo lebo druhým ľuďom iba ubližuje. Je to iba v hlave je asi realne najhoršia rada pre ľudí s psychickým ochorenim aká existuje.

ondro1122
2. dec 2023

@atomiclena A psychoterapia ti tiež nepomôže v určitých prípadoch ver tomu....Psychológ ti nikdy nepovie krutú pravdu

stellarstar
2. dec 2023

@atomiclena z jednej str v tom niečo bude žeje to v hlave, môj ma psychické problémy kv detstvu čo si musel prežiť a čím si musel prejsť.

180207
autor
2. dec 2023

@ondro1122 ďakujem za radu. Viem. Ale povedz to mojej hlave.

ondro1122
2. dec 2023

@180207 Keď chceš napíš mi súkromnú správu s čím máš problém 😉

180207
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
2. dec 2023

@180207 a užívaš aj lieky na epi? Tak by som sa pozrela aj na to či môžeš spolu kombinovať. A radšej sa opýtaj tvojho dr kam chodíš s ad. Lebo akupunkturista neštudoval medicínu a farmakológiu tak on nemôže vedieť na 100%, odporučiť môže

180207
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
2. dec 2023

@180207 tak ok, len v úvodnom príspevku si to nepísala a to sme nemohli vedieť. Keď máš zelenú od dr tak kľudne. Skúsenosť nemám, lebo môjmu zatiaľ popri AD ( pramulex ) netreba žiadne iné doplnky

180207
autor
2. dec 2023

@stellarstar Ďakujem.Hlavne som chcela vedieť, či ho niekto neskúsil a tak....

rebrambora
2. dec 2023

@ondro1122 Toto je perfektna rada pre cloveka, kt ma depresie 👍

mattina8991
2. dec 2023

Ahoj, napíšem ti moju skúsenosť s alternatívnou liečbou, ale to neznamená že to bude tvoj prípad, treba skúsiť všetko a ja som skúšala ☺️ Nikdy som nemala psychické problémy, až do júla kedy sa mi narodila dcérka a po pôrode som skoro zomrela. Zanechalo to vo mne traumu, poporodnu depresiu a ťažké uzkosti, panické ataky, proste sa mi spustilo peklo na zemi. Dala som sa hospitalizovať v liečebni aby mi nastavili pod dohľadom AD, dostala som nočné úplne slabé a vôbec mi nepomohli. V ťažkom stave som doma bojovala a skúšala som všetko čo si len vieš predstaviť, karniosakralnu terapiu, energetické liečenia, homeopatiu, takmer všetky dostupné volnopredajné lieky na depresiu a uzkosti, čaje, potom mi bola odporučená čínska medicína, tak som sa rozhodla skúsiť aj to. Chodila som na akupunktúru a zakúpila som si bylinné odvary, ktoré ma stáli cez 200 € a pravidelne som ich podľa pokynov pila. V šuflíku som mala odložené ďalšie AD od lekárky escitalopram, ale nechcela som ich brat radšej som dávala peniaze do alternatívnej liečby. Až nakoniec som sa rozhodla, že to bez liekov nepôjde ( ešte som zabudla podotknúť, že navštevujem dva krát týždene psychológa ). Dala som sa na lieky a prestala som skúšať alternatívy a som zato rada, ešte mi nezabrali naplno ale myslím že to bol najrozumnejší nápad veriť lekárke a liekom. Čiže mňa tieto srandy stále naozaj kopec peňazí, času ale nepomohlo nič 😊

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0327850788
Odpoveď bola odstránená
Zobraz