Doplnková liečba pri rakovine

13. jan 2024

Dobrý deň. Starému otcovi diagnostikovali rakovinu konecnika ma 68 rokov a budúci týždeň začína prvú chemo.
Vedeli by ste mi odporučiť nejaké bylinky, čaje a podobne vhodné pri rakovine ? Rovnako ak po chemo co je dobre dávať? Aké vitamíny alebo podobne.. dakujem

pkgirl30
13. jan 2024

Pekný deň, BioBran 1000. Nie je to lacná záležitosť, ale je to ľahko dostupné v lekárni a exmanžel to bral tiež počas chemoterapie a ešte aj rok po. počas chemo sa cítil veľmi dobre. Mnohí moji známi to tiež brali a len si chválili, neboli žiadne nežiaduce účinky

jaja1979
13. jan 2024

Napíš mi ip, pošlem ti jeden kontakt.

stellarstar
13. jan 2024

Sama si nič nekupuj aj bylinky a doplnky majú kontraindikácie s liekmi, keď chcete pomôcť tak určite to predtým rozoberte s dr

martinkatinka
13. jan 2024

Nič bez doktora. On ti odporučí doplnkovú liečbu.

aurelia2000
13. jan 2024

To, ako sa bude cítiť počas chemoterapie a aké bude mať následky, závisí predovšetkým od typu chemo. Biznis s Biobranom je umelo živený. Keby to bolo také jednoduché, onkologovia by ho predpisovali - museli by však najprv existovať relevantné štúdie. Podobné platí aj pre infúzie vitamínu C, hyberbaricke komory, pitie aloe vera do nemoty, caga Sibírska atď.

taktotedanie
13. jan 2024

NIC NIC A ESTE RAZ VELKE NIC!!! Pokial ti to neodobri alebo neodporuci onkolog, bylinky caje a pod blbosti vedia negativne ovplyvnit ucinok chemoterapie
Nedaj sa okradnuk k tomu vsetjemu o peniaze kde ti budu ludia ponukat blbosti cez sukromne spravy