Domáci recept pri bolesti zubov

leidi21
12. dec 2016

Čo pomáha na bolesť zubov nejaký domáci recept?

marcelatje
12. dec 2016

Na bolest zubov najlepsie pomaha zubar

sunny8
12. dec 2016

@leidi21 bohuzial zubar... Zutie klincekov zutie cesnaku vyplachovanie ust vodou so solou ale nepomaha to vobec

luna379
12. dec 2016

Záleží od toho aká bolesť to je. Ak sa jedná iba o opuchnuté ďasná zo zubného kameňa a nemáš príležitosť ani termín na dentálnu hygienu poradím recept. Nájdi si v obchode zubnú pastu s takými granulkami drobnými a poriadne si ich vydrhni elektrickou kefkou, poriadne, naozaj poriadne si vyčisti medzizubný priestor a natri krémom kamistad senzitív. Zapálené ďasná mňa osobne bez tohto triku bolia týždeň a s týmto trikom 2 dni.

Ak máš kaz alebo zapálený nerv tak leť k zubárovi a nešpekuluj.

margotka112
12. dec 2016

Zubár ,práve som sa odtial vrátila 🙂 Vždy to odkladám,a aj tak tam musím ísť. A popravde mám strach, a pritom to nič nieje.

libawet
12. dec 2016

@leidi21 nejaká " domovina " ( slivovica, marhuľovica...) a pravidelne vypľachovať do bezvedomia, potom už necítiš ani tie zuby 🙂....no skôr asi zubár.

marcelatje
12. dec 2016
tinuskamartinuska
12. dec 2016

niečo na zuby ???preboha šak zubár...ja som prekonala samú seba, panický strach zo zubára...ked si dáš pichnuť injekciu, nič neucitis, ziadnu bolest , je to ok...🙂 zubar...ziadne klinceky,lieky, nič...

sibalka21
12. dec 2016

AK chces domaci recept, tak nechaj vyluhovat v 1dcl alpe asi 10 klincekov, aspon par hodin a toto si daj na tampon a prikladaj.. Naozaj to dost pomaha ;)

lenkaemka
12. dec 2016

Preplachuj si to alpou a prilož si na to dačo z mrazaku ale zabal to do utierky