Doktor nerobí plastiku pŕs na splátky

26. jan 2022

Ahojte keď dotkor nerobí na splátky operáciu a vraj ženy to riešia cez finančné institucie...akože teda v banke ale ja tomu nechápem to mi v banke dajú celú sumu na prsia a potom im musím tu sumu splacat či ako to je ? Vďaka

emalka
26. jan 2022

No zoberu si normalny uver a splacaju 🤷‍♀️

sisa_s
26. jan 2022

No bud si vezmes uver v banke, alebo zaplatis zo svojho usetreneho...len je otazka, ci je to taka nutna vec, aby si sa zadlzila

liljana
26. jan 2022

Daju ti uver v banke. Ked prestanes splacat, budes ich chodit ukazovat riaditelovi banky miesto splatok. 😂

martinkatinka
26. jan 2022

Budes platit splatky a este aj uroky. Normalne ako ked si beries pozicku na hocico ine.

autor
26. jan 2022

@martinkatinka dajú mi pozicku aj keď som momentálne bez práce ?

sisa_s
26. jan 2022

Urcite nie, z coho budes splacat?

liljana
26. jan 2022

No ak to bude ako pracovny nastroj, mozno by ti prispeli na urade prace. 🙂

autor
26. jan 2022

@sisa_s predala som byt takže prácu nepotrebujem momentalne niekoľko rokov a mám aj na plastiku

sisa_s
26. jan 2022

Tak preco riesis financovanie cez banku? Ved zaplat v hotovosti naraz celu sumu

autor
26. jan 2022

@sisa_s nechcem minút všetky peniaze chcem ich investovať do domu, no do práce mám nastúpiť o 3 mesiace a konzultáciu mám o 2 týždne tak som chcela ešte pred pracou stihnúť plastiku nech nemusím brat PN ;)

mirage
26. jan 2022

ved plastika stoji.. kolko? 3? 5 tisic? Za byt si dostala par desiatok tisic, tak?

solange7
26. jan 2022

To si robíš prdel?

dadis
26. jan 2022

Tak ich zaplat z penazi z bytu a na rekonstrukciu si vezmes spotrebak, ked budes uz pracovat, ak budes mat malo (ved ale za byt si musela dostat desiatky tisic)....aj keby robila klinika splatkovy servis, tak by si aj tak musela byt zamestnana 🤭...nerozmyslis si to radsej?

ukulela
26. jan 2022

No dpc, to si davas robit kozy v cene bytu, ci co??? Queen plackova nech sa trasie! Chcela by som vidiet ten rozhovor: pan doktor, a tieto Decka sa daju na splatky?

mk22
26. jan 2022

Nemusíš do prace, predala si byt, takže si za vodou, a na prsia ideš požičať?
Vieš, zákrok nemusí dopadnúť dobre, treba počítať aj s tým ze nemusíš byť spokojná, alebo výsledok bude. Mimo tvojej predstavy.. Nie si odkázaná na požičanie si, keďže si predala byt🙄🤔

lenuska9999
27. jan 2022

Nerozumiem celkom tvojmu mysleniu, čo sa týka financií. Nechceš minút peniaze naraz ? Ved prsia nestoja to co byt. A ak ich nevyplatis v hotovosti , tak preplatis zbgtocne peniaze na úrokoch. To nie je veľmi ekonomické rozmýšľanie, ale Budiš.. tvoja vec.. len ešte k tým prsiam toľko. Minule som videla nejaký článok, lde pridal chirurg fotku starého silikonu. Podľa všetkého nestačí si dať prsia urobiť raz, ale aj tie silikóny pravidelne meniť ak tomu správne rozumiem. To si budeš každý raz brat pôžičku?