Dokázali ste sa zbaviť úzkostných prejavov?

2. aug 2022

Caute.Myslim to plytke dychanie,akoby tlaky na hrudi,hrca v krku a pod.U mna je to aj tetania,depka,vela stresu,fonia.Co Vam najviac pomohlo?

autor
2. aug 2022

Oprava fobia

danieladugard
2. aug 2022

CBT terapia.

autor
2. aug 2022

@danieladugard pozriem.Dakujem pekne.

viera1107
2. aug 2022

Ahoj, ak vieš v akej situácii máš tieto stavy tak sa im skús vyhnúť. Mne napríklad vadili veľké obchody, najviac lidl.. Začala som nakupovať v menších obchodoch, ono ti to ustúpi časom.. Mysli pozitívne, športuj ak môžeš..

malykonik
2. aug 2022

Dlho som otalala (3roky, škoda strateného času), ale jedine lieky od psychiatricky...

autor
2. aug 2022

@viera1107 vdaka.

autor
2. aug 2022

@malykonik Vdaka.

alexnina777
2. aug 2022

ahoj, mala som všetko toto, pomohlo mi, protizápalová strava, ked je v tele zápal , ja som ho mala v zalúdku, tak sa nevstrebávajú minerály , netvoril sa mi serotonín, na to prišla neurologička, v rozbore krvi..naučiť sa to predýchať, pomohli mi essenciálne oleje..magnézium magne B6, meditácia čiže zbaviť sa stresu..

matus7030
2. aug 2022

Mne pomohlo prekonávať sa a robiť veci, navštevovať miesta, kde som tie panické ataky zažívala. Mala som obdobie keď som nedokázala íst sama do potravín na nákup. Samozrejme som absolvovala niekoľko sedení u psychológa - odporúčam, dalo mi to veľa. A tiež som našla super knihu, kde boli rady, krorych som sa držala. Prajem veľa štastia. Ak sa z toho nebudeš vedieť vymotať, tak potom už len psychiater a antidepresíva. DrŽIM palce!

autor
2. aug 2022