Dojčím 8 mesačnú dcéru a zvažujem tetovanie

arexka
6. jan 2022

Dobrý deň chcem sa spytat či je ok sa dať tetovat dcerka ma 8 mesiacov papa prikrmy umele mlieko+ sem tam cicik ale už
malo ďakujem

simonah73
6. jan 2022

Tvoje telo, Tvoje zdravie, Tvoje dieta. co cakas od nas? ze Ti napiseme, ze je to ok, a ked sa nieco stane budeme vinne my?

patricka
6. jan 2022

@arexka jq som to tiež riešila teterka mi povedala ze uz to nie je problém pri dojčení keďže tie farby sú už na nejakej úrovni, že tetuje aj dojčiace matky, avšak ja som pockala až kým som maleho uplne odstavila

nelca0510
6. jan 2022

@arexka ja by som počkala po dojčení. Predsa len máš este inú hladinu hormónov ako pred tehotenstvom

arexka
autor
6. jan 2022

@patricka ďakujem poradim sa aj ja s taterom

petraj122456
6. jan 2022

Ja som sa dala tetovat keď mal maly 9. Mesiacov, kojila som a stále kojim. Tetovat som sa dala v certifikovanom salóne, takze riziko infekcie bolo minimálne.

marrilyn
6. jan 2022

Ja by som sa ani tak neobavala moznej infekcie, ale predsa len hormony pracuju inak pocas kojenia a to moze mat vplyv na vysledok tetovania. Ja by som radsej pockala po kojeni.

janinah
6. jan 2022

poradíš sa s tatérom? jasné,že bude za,však ptrebuje zarobiť...ak sa už s niekým chceš radiť,tak by to mal byť lekár

chg
6. jan 2022

@janinah no zas nie každý kvalitný tater je takýto :D

nicole003
7. jan 2022

@marrilyn mate pravdu. Aj moj tater odmietol, dokonca som musela pockat este mesiac po odstaveni.

arexka
autor
7. jan 2022

@simonah73 nič nečakam slušne som sa spytala tak tu do mňa nerypte