Dobrý ortopéd - operatér kdekoľvek na Slovensku

lukihomamina
1. júl 2014

Viete niekto poradiť skutočne dobrého ortopéda - operatéra ...alebo ortopedickú kliniku (kde, keď Vás zoberú pod nôž - tak to dopadne dobre) ????? Potrebovala by som operáciu oboch kolien a keďže mám aj iné zdravotné problémy, tak sa toho dosť bojím a hľadám niekoho skutočne dobrého. Dakujem

lulu369
1. júl 2014

@lukihomamina Ahoj, ja chodím k ortopédovi s dcérkou (má ploché nôžky). Chodíme do Banskej Bystrice na Shams Orthopaedic Clinic, k MUDr. Al Khouri Ihsan, PhD. Rozhodla som sa ísť k nemu tiež na odporúčanie známej. A operovali tam aj moju babku na koleno, ale ako každý starší človek stále božeká že si to nemala dať operovať, že ju to bolí a pod. ale je pravda, že nepočúvala doktora a hneď to začala dosť zaťažovať...

tina2213
1. júl 2014

@lukihomamina ahoj ja som z TO ale k ortopedovi som šla s malou až do martina.bol skvelý a svagrina bola tiež u neho na operáciu kolena.len si už nepamätám jeho meno ale môžem pozrieť u obvodnej do karty.tam sú od neho papiere uložené. Tu v TO lekári vraveli úplne niečo iné ako on. Za pol roka liečby sme boli úplne fit

lericenkam
1. júl 2014

@lukihomamina Mudr.Kurek , ambulanciu ma v liptovskomhradku,a operuje v martine na sukromnej klinike,vsetko dobre

rendicka
29. júl 2014

skvelí ortopédi- operatéri sú v DK 🙂 dá sa povedať mladí ale šikovní tím

maser
29. júl 2014

Ján Kuchta - V našom regione bezkonkurenčne

ginepra
8. okt 2014

@tina2213 ahoj 🙂 mozem poprosit meno/nazov kliniky? Robia tam aj chrbtice? Dik

tina2213
13. okt 2014

@ginepra ahoj.no to neviem je to normálny ortoped tak asi áno.je to na tej univerzitnej nemocnici.meno by som musela zistiť

ginepra
13. okt 2014

@tina2213 ak sa podari, budem ti vdacna 🙂

tina2213
14. okt 2014

@ginepra ladislav babčan a robí len v určite dni takže sa treba telefonicky spýtať

ginepra
14. okt 2014

@tina2213 diky

halux1
7. nov 2014

Mudr.Peter Rexa z Hlohovca,operuje v Topolčanoch( utorky a štvrtky) aj v Nitre na Avelane.
Ambulanciu má aj v Hlohovci,v Trnave a Galante v niektoré dni. Treba kontaktovať Reumatologicko rehabilitačné centrum Hlohovec.

bubu37
7. nov 2014

Dr.Babčan už nepracuje

woody1986
16. dec 2015

@halux1 dobrý deň, ja hľadám pre moju mamku ortopéda potrebuje operovať obidva kĺby a má aj problémy s kĺbmi. kde presne ordinuje v Trnave? je to súkromník lebo mama nemá zdravotné poistenie.
Ďakujem za odpoveď

lenicole
5. apr 2016

Dobrý deň!Prosim nepoznáte nejakého fakt veľmi šikovného ortopéda okolie Nitra,Banska Bystrica,Levice?Mám problém s ramenom a chodila som po ortopedoch ale nikto mi nepomohol.😞

slnieckozuzu
16. dec 2019

@halux1 No to si sem asi dal sám pán doktor, pretože je všetko len nie dobrý. Chovanie, čo som zažila mi bolo dosť. Išla som tam prvý raz, už počas 2min v ambulancii som mala 5 červených kontroliek v hlave, že na všetko mi odvrkne. Hovorím si, má zlý deň akurát keď som tu ja. Ale potom keď som odišla a pýtam s aho ešte dačo, tak mi povedal, že nie že ho zdržujem. Doslova, nechutne do tváre. Teraz keď chcem ísť k inému, tak musím znovu k oboďáčke pre ďaľšie odporučenie, pritom ma vôbec nevyšetril, musíš toto toto tamto. A pritom ide o maličkosť.

8611
23. júl 2024

@tina2213 dobry den.Prosim Vas,aky to bol lekar...co sa špecializoval na kolena? Dakujem