Dobrý neurológ, RK, MT

aalzbetkaa
4. feb 2019

Ahojte baby..nepoznáte nejakého dobrého neurológa v blízkosti RK, MT alebo niekde na Orave...už som pár obvolala ale nikto ma nechce zobrať, pretože som už bola inde vyšetrovana. Ak by ste mali aj kontakt . ďakujem krásne

simdob
4. feb 2019

@aalzbetkaa hej toto je problém, nechcú brať, myslím, že jedine žeby si išla skúsiť niekam k súkromníkovi, ten myslím, že by nemal problém ťa vziať

ninapat
13. feb 2019

Akych si obvolavala? Nie si prva, ktora sa s niecim takymto stretla. Uz som o tom pocula, ze nechcu brat, ked uz si bola u nejakeho ineho, comu nerozumiem ale budis. V takomto pripade by som sa obratila na sukromnu ambulanciu, tam myslim, ze sa s niecim takymto nestretnes. Ze by ta odmietli 🙂

klaudscha11
18. feb 2019

@ninapat tomu nerozumiem ani ja, myslela som si, ze od jedneho lekara k druhemu proste prejst mozes kedykolvek a ze ta vezme, ze by nemal byt s nicim problem, to ked teraz citam, co si pisala, tak az ziram :-O

aalzbetkaa
autor
20. feb 2019

@klaudscha11 no ved to nerozumiem, prečo človek si nemôže zmeniť dr alebo čo 😤😤..to je posraté slovenské zdravotníctvo.

klaudscha11
20. feb 2019

@aalzbetkaa som myslela, ze toto bol proste problem mozno pred rokmi, ale nie teraz, ved pre pana v kolkom sme storoci, ze sa toto deje??

ninapat
27. feb 2019

@klaudscha11 No je to tak, myslim, ze malokto by povedal, ze v dnesnej dobe moze byt problem s takymito vecami, no opak je pravdou.
Ale tak osobne radsej si za dobru starostlivost aj zaplatim, len nech je lekar odbornik a nech nie je nejaky arogantny 🙂

klaudscha11
13. mar 2019

@ninapat normalne nechapem, stale mi to nejde do hlavy :/
Ty si bola u sukromneho neurologa? Ak som to teda spravne pochopila? A nahodou na magnetickej si nebola?

aalzbetkaa
autor
13. mar 2019

@klaudscha11 pred 7 rokmi som bola na magnetickej ale to som ešte bola u destekho neurológa a keď som mala 19 tak som bola u dospelého súkromnika a ona povedala že magnetická je zbytočná ...som sa s ňou kvôli tomu pochytila tak ma vyradila ako pacienta .....no a už asi 2 roky nemôžem zohnať pretože má nik nechce že som bola vyšetrovana inde...

ninapat
22. mar 2019

@klaudscha11 Ano bola som, v Spinne na neurologii a aj magneticku mi vtedy robili, lebo to bolo potrebne, kedze ma migreny casto trapili a take, ze som bola z toho az nestastna. Lebo ked to prislo tak som nebola schopna nic robit. Len zastriet okna, zababusit sa pod deku a spat.
Podla mna zdravotne problemy netreba odkladat, ale je treba sa im venovat, najma ak nas obmedzuju, jak mna hento iste obdobie obmedzovalo :/

ninapat
22. mar 2019

@aalzbetkaa Ked ti vtedy povedala, ze magneticka je zbytocna, tak ti navrhla aj nejake ine riesenia? Ze co robit? Co by bolo vhodne?

aalzbetkaa
autor
25. mar 2019

@ninapat no vieš keď som bola pred tými 7 rokmi tak mám niečo na mozgu ze ako keby som niekedy prekonala mrtvicu a že o tom ani neviem. Tak preto som sa pýtala na tu MRI a že keď som nemala nič na EEG tak ani na magnetickej nič nebude...takže tak

iveta7677
25. mar 2019

@ninapat aj Vam tam pomohli?Starostlivost bola dobra?

aalzbetkaa
autor
25. mar 2019

@iveta7677 to som chodila do BA ešte ku detským dr...ale ako som mala 19r. Tak už som tam nemohla chodiť, tak som sa dala k dospelemu

aalzbetkaa
autor
25. mar 2019

@iveta7677 ale starostlivosť bola dobrá fakt...aj ten prístup či sestričky alebo doktori no fakt super.

ninapat
27. mar 2019

@aalzbetkaa To mi nejde do hlavy aby nieco na tej magnetickej bolo a teraz nie, ved aj oni keby ti to urobili este raz tak by mali stopercentnu istotu, ze ako to je, ako si vlastne na tom, nechapem :-O

ninapat
27. mar 2019

@iveta7677 Pomohli, hej hej. Pristup na urovni, konecne som nemala pocit, ze by som bola niekomu na obtiaz. Prave naopak. Fakt sa zaujimali o to, co ma trapi ako dlho uz mam problemy, kedy sa mi to zvycajne prejavuje a taketo veci. 🙂

aalzbetkaa
autor
27. mar 2019

@ninapat Praveze teraz neviem či mám niečo na mozgu či sa mi to zvacsilo ci nie pretože ma ta neurologička neobjednala...a preto ma aj vyradila lebo som sa s ňou preto pochytila ....a prvý krát na MRI som bola ešte keď som bola pri detskom neurologovi....chápeme sa? 🙂

ninapat
27. mar 2019

@aalzbetkaa Chapem chapem 🙂 No a neskusala si sa informovat teda na sukromnej ambulancii?

ada134
27. mar 2019

@aalzbetkaa skus Rk , MUDr Šaffová

klaudscha11
3. apr 2019

@ninapat magneticku ti akoze tiez tam robili? Na termin si potom necakala nejako dlho? Lebo niekde sa velmi dlho caka a to teda neni bohvie co :(

iveta7677
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninapat
4. apr 2019

@klaudscha11 Ano aj tu mi tam robili, neviem preco by som mala chodit niekam inam, ked tam som to vedela vsetko vybavit bez akychkolvek problemov a hlavne bez dlheho cakania. Hej viem, ze niekde sa velmi dlho caka, ze aj mesiace, ale ja som nastastie na termin necakala dlho a aj ked som prisla, tak v cakarni som dlho necakala, cize pohodka 🙂

iveta7677
4. apr 2019

@ninapat to je super a kde je ta ambulancia?V Ruzomberku ci v Bratislave?

ninapat
9. apr 2019

@iveta7677 V Ruzomberku, som pisala, ze Spinn sa vola ta klinika, na ich stranke sa da najst aj presna adresa aby si tu ambulanciu nasla 🙂 Ked sme tam isli, tak sme si to spojili aj s vyletom, tak nam to celkom fajn padlo 🙂

iveta7677
9. apr 2019

@ninapat dakujem

ninapat
9. apr 2019

@iveta7677 Nemas zaco, ja budem rada, ak som ti aspon trochu pomohla 😉 Lebo viem jak je to so zdravotnictvom, ze neni jednoduche najst dobreho lekara 🙂

klaudscha11
23. apr 2019

@ninapat to potom parada, neviem tak myslela som, ci si si nezistovala aj niekde inde, ale mas pravdu, ze je lepsie ked takto vsetko to je na jednom mieste a netreba behat, ako mamka hovori, ze pendlovat medzi jednym a druhym 🙂

ninapat
31. máj 2019

@klaudscha11 Nie nie, nevidela som na to najmensi dovod, ze preco by som sa mala informovat inde. Chapem, ze niekto to mozno tak robi, ale ked som dostala vsetku potrebnu starostlivost a vsetko tam, tak myslim, ze by som bola blazon, keby som hladala este dakde inde 😉