Dobrý detský olej na dospelú pokožku

gabika0825
4. nov 2020

Ahojte žienky, chcela by som sa vás opýtať či nemáte nejaký typ na dobrý detský olej na telo pre mňa 😀 áno je to divné, neviem či používate aj vy, na svoju kožu, ale ja som už zúfalá aká som suchá na pokožke na celom tele. Kokosový olej som skúšala, aj rôzne mlieka, vždy ostanem suchá. Kamarátka mi vravela že mám vyskúšať normálne detskú kozmetiku. Tak sa pýtam tu vás, či mi viete odporúčiť dáky dobrý olejček, samozrejme aj cenovo aby to bolo v norme a hlavne niečo čo nájdem aj v drogérii, keďže neviem či bude vyhovovať a chcem len skúsiť či ma to dostane z tohto problému. Ďakujem vám za odporúčania 🙂

ctrl
4. nov 2020

@gabika0825 mne pomohol Aviril https://www.alpa.cz/sk/sortiment/1116-aviril-de...
Ak nie takskus modrú indulonu . Stará klasika

zuzka251
4. nov 2020

oleje vysusuju.. skus lipikar mlieko

kiki68
4. nov 2020

Mandlovy olej z lekarne

miriam_s
4. nov 2020

Skús toto https://www.mojadm.sk/purity-vision-univerzalny... je to bambucke maslo a oleje výživné pre pokožku, odsleduj si aby v prípravkoch ktoré používaš nenachádzal denaturovaný alkohol pretože ten veľmi vysušuje... skôr sa zameraj na kozmetiku pre suchú pokožku, detská pokožka je iná a vyžaduje inú starostlivosť...

luciannka83
4. nov 2020

Ved skus kvalitnu kozmetiku z lekarna nspr. Biodermu na suchu pokozku, abo inu znacku.

merlinja
4. nov 2020

olej treba nanášať na vlhkú pokožku, ináč vysušuje.

gabika0825
autor
5. nov 2020

Baby ďakujem vám za odozvu... všekto čo ste tu napísali som skúšala... Biodermu detto a rôzne krémy z lekárne. Pre mňa to isté ako keď som sa natrela krémom z drogérie. Žiadny efekt. Večer som natrela a už som si líhala do postele so suchými celými nohami a rukami.... že ma to až svrbelo. Oleje mám taktiež všetky poskúšané a bambucké maslo by bolo ok, ale strašne ťažko sa rozotiera a ďalšia vec je vstrebávanie. Mala som po ňom všetky veci mastné. A to sa nedá v bežný deň sa ním natierať ráno ked si dám sprchu a idem do práce. Ale aj tak včera som nakoniec bola v drogérii, pani predavačka ochotná mi poradila niveu detský pečujúci olej, že má odskúšané na oboch deťoch, hlavne na synovi čo mal problém aj s ekzémom a velmi vysušenou pokožkou. Tak som neváhala a zobrala som, večer som sa natrela a bola som príjemne prekvapená, tak uvidím ako ďalej. A to že olej treba dávať do vlhkej pokožky samozrejme viem ved to tak aj robím 😀

gabika0825
autor
5. nov 2020

@zuzka251 toto mlieko mám už dávno odskúšané a zbytocne som vyhodila 20€