Dobrí gynekológovia v Banskej Bystrici

cyklamenka
4. feb 2012

Hľadám recenzie a prípady gynekológov v BB. Zároveň neviem, kam si dať kartu. Dík za kaˇždú odpoveď.

cyklamenka
autor
4. feb 2012

Baby, žiadna??? Prosím!

karin2009
4. feb 2012

Keby som ja bola teraz tehotná tak idem k Fruhlwaldovi... neviem či som to napísala celom ok... ale je to v Radvani - budova oproti novamedu... dole na prízemí je chovprodukt a hore na poschodí je viareco gynekológov. Ja som pri ňom bola v 2009 ale už iba ako samoplatca na 3déčku... Je sympatický, sú na neho dobré recenzie - aspoň čo sa mne dostalo. Určite na neho nájdeš nejaké číslo na nete. Tuším sa krstným volá Marek...

mikailla
4. feb 2012

ja som mala v BB dvoch gynekologov a nebola som spokojna, jeden v dolnej a druha v starej nemocnici a potom jedna z rodiny mi odporucila ze v Slov.Lupci je dobra sukromna doktorka, jepravda ze je sukromnicka nieco aj stoji,teda stala ma cytologia 1 vyter jedno euro, ale je bombasticka, nie je to tak,ze rychlo rychlo odbavit, v prezliekarni caka dalsia ale ona sa bez problemov venuje zo 40 minut kazdej, povysvetluje popyta sa velmi milo aj na bezne veci nie len doktorske.

janulkan
4. feb 2012

ja chodim k Mudr Sutekovej a je uplne super (moj treti lekar a zatial najlepsi), strieda sa s Mudr Spanielkom, ordinaciu maju v Zdravomede pri byvalej starej nomocnici, kde je teraz Ustav srdcovych chorob ale na opacnej strane cesty 🙂 k Fruhwaldovi som chodila este pred tym ako odisiel do zahranicia ako je prijemny ale nemala som osobne z neho dobry pocit vtedy, ale mozno kym bol prec sa zmenil 🙂 Inak bola som na sone aj u Mudr Trsku a tiez by som povedala, ze sa celkom da 😝

lucinka1104
4. feb 2012

Ja som spokojná s Dr Vodeckým....

lucinka1104
4. feb 2012

@cyklamenka inak tato tema tu už je tam ich najdeš viac.....

karin2009
4. feb 2012

@mikailla Myslím Dr.Kamenskú? Ja k nej chodím, ale vidím trochu zmenu - akoby v poslednom období bola viac prepracovaná... Keď som čakala dieťa (prvé) a vlastne mi to potvrdila tak som bola taká happy a že "bože,bože,veď je to len dieťa"... - proste to už bere ako samozrejmosť. Neviem - ja práve rozmýšľam že zmením gynekológa.

evinka400
4. feb 2012

Ja som otvorila túto tému práve preto, že by som rada od súkromničky z Ľupče odišla. Od prvej návštevy ma presviedčala, že bábo nebude zdravé, že či nechcem interupciu. Ja som jej na to, že si myslím, že mám zle vyrátaný termín. Tak sa mi vysmiala, že ona predsa vie ako sa to počíta. A skade by som to ja vedela( skade asi 😀 😀 😀 ). Keď sa narodil malý, bol celý zelený. Podľa pôrodníka to bol 43tt ona tvrdila, že som v 40tt a presne o tieto 3 týždne sme sa dohadovali. Tak neviem. Ono je to skôr asi o sympatiách, ako o odbornosti lekárov... Ja ju neodporúčam. Správala sa akoby som bola z osobitnej školy a nič nevedela, hoci to bolo moje tretie tehotenstvo!!! No čo už... Hlavne, že malý je v poriadku....Inak tiež zvažujem Fruhwalda...(tiež neviem ako sa to píše 😀 ) Moje skúsenosti s ním sú síce len z nemocnice, ale vtedy bol celkom v pohode...

mikailla
4. feb 2012

@karin2009 mozno nemala svoj den,je pravda ze to by odradilo aj mna co povedala 😒 pride mi taka dost flegmaticka ale pracu z mojho hladiska odvadza dobre,je pravda ze som cez tehu k nej nechodila,lebo som zila v UK,ale bola som na zaciatku tehotenstva pri nej si robit testy, strasne ochotne mi vsetko vysvetlila,ze v uk sa na to kasle,porobila kadejake testy vsetko co existuje 🙂 potom som po porode bola u nej zas velmi ochotne vsetko skontrolovala. Od vtedy som tam bola par krat mozno 4 ale zatial ju chvalim 😎

cyklamenka
autor
4. feb 2012

@lucinka1104 ano viem, len su starsieho data.. 2006-2007, preto.. je to rozdiel

evinka400
4. feb 2012

Ona má asi viac takých zlých dní...

cyklamenka
autor
4. feb 2012

Ja asi tiez uvazujem nad Fruhwaldom.. Teraz chodim k Zvarovi v Podlaviciach.. no... neviem.. ked nema "svoj den", je to bieda! 😖

karin2009
4. feb 2012

@evinka400 No vlani ich mala asi viac... Ale zasa - keď jej poodchádzajú pacientky bude mať aspoň čas venovať sa sama sebe...nie?!...

karin2009
4. feb 2012

@mikailla U mňa počas tehotenstva robila len asi tie najnutnejšie veci. Teda - ako prvorodička som bola zo všetkého paf a neustále som čítala veci o tehotenstve a robila si poznámky a potom sa jej sem tam pýtala - že napr.aké vitamíny mi odporúča a podobne. a to som dostala odpoveď že to mi povedia aj v lekárni... Už keby som teraz čakala bábo tak určite nie som taká vystresovaná to je pravda. Ale plno prvorodičiek sa na ňu spolieha - možno aj preto, že je žena tak si myslíme, že nás bude viac chápať.

evinka400
4. feb 2012

@karin2009 Veru veru...a aspoň sa tam nebude dlho čakať. A k tým vitamínom...mne predpísala kys. listovú až v piatom mesiaci, hoci som k nej chodila od 8tt

cyklamenka
autor
4. feb 2012

@karin2009 O kom si to hovorila?!

tinara23
4. feb 2012

@cyklamenka ak mozem poradit, ja chodim k Fruwaldovi a som spokojna. Mozem iba doporucit. Chvalia aj Trsku, ale osobne ho nepoznam. V predchadzajucom tehotenstve mi nasiel to, co by mozno iny lekar odhalil ovela neskor, zaujimal sa o moj problem, osobne zavolal, vysvetlil.

cyklamenka
autor
4. feb 2012

@tinara23 Fiha.. dakujem za odpoved. A nevies, ci Fruhwald este berie? Lebo, ze ma vela. Robi zakazdym sono, nevies?

saaskia
4. feb 2012

Ja chodim k doktorke Kočajdovej ( v Novamede ), je perfektná, môžem len odporúčať.

mikailla
4. feb 2012

@karin2009 aha ako citam mala k tebe iny pristup. Mozno ze mam u nej "ocko", lebo som jej volavala z anglicka, pytala som sa jej na kadeco, mozno sa citila poctena ze som si vybrala prave ju a tiez ked k nej dochadzam taku dialku lebo som este od BB 20 km.Ale jasne clovek hlada v tom gynek. podporu a ochotu pomoct, no uvidim aky bude mat pristup ked budem cakat druhe. Pri prvej ma hned poslala na sono prs,urobila triple testy a zobrala krv asi do 7 ampuliek,aj komplet cytologiu 10 odberov,sice mi pri sone babatko neukazala 😒

petuska123
4. feb 2012

@cyklamenka ahoj mne na posledy sono nerobil len ma kukol ale teraz ked pojdem tak ide byt aj sono a dufam ze uz aj pohlavie sa dozvieme

tinara23
4. feb 2012

@cyklamenka no ja som sa dostala len po 11tt, takže ďalej neviem, ale aj petuska123 k nemu chodí, tak bude vedieť. Teraz som zase na začiatku 7tt 😉

tinara23
4. feb 2012

@cyklamenka jaj a ešte si sa pýtala či berie, podľa mňa áno, ja som išla k nemu cca v máji minulý rok a nebol problém.

cyklamenka
autor
4. feb 2012

@tinara23 diky za info

arborka
9. aug 2012

Ahojte, viem ze je to uz tema starsieho data, ale chcem sa spytat, ci mi neviete poradit, kde sidli Mudr Suteková, lebo ked googlim tak mi najde rozne adresy.. A este prosim vas je to sukromna gynekologicka ambulancia? Vopred dakujem, velmi mi to pomoze...

monicka9
1. sep 2014

@saaskia viem ze je to stara tema no rada by som sa ta spytala či doktorka Kocajdova z novamedu je aj pre rizikove tehotne?? Som treti krat tehotna.. Som po cisarskych rezoch a hladam doktora pre rizikove... Musim prestupit od dr. Vodeckeho?? Nevies ci berie nove?? Potrebovala by som ist k nej v prvom rade na sono lebo mam dake problemy s jazvou na maternici po sekciach.