Dobrá reumatologička v Bratislave

lady511
17. aug 2014

Ahojte..mam reumatoidnu artritídu a reumatologičku v Ba,,konkrétne u Milosrdných bratov v Starom Meste..chodím tam cca 3roky ale leičba sa akosi nepohla,,mam pocit,,že stále sme na tom istom,,žiadna alternatíva,..neustále lieky ktoré ma zavodnuju a z ktorých nenormálne priberám,,,raz priberám ,,raz chudnem,,a takto dookola,,potrebujem doktorku ktora ma aj odporuči na niaku liečbu,,niake kupele,,ktora je empatická,,ludská a je schopná a ochotná riešit moj zdr.problém a nie ho stále odsuvať.. skrátka mate niaku skusenosť alebo poznáte niaku dobru reumatologičku v Ba bližšie ku sencu?alebo v okolí?......dakujem

foco
10. mar 2016

@lady511 Ahoj, dostala sa ohľadne info niekam ďalej?
Mne teraz zistili ostroartrozu. Zatiaľ chodím MUDr. Mihaleovej. Ale začínam zberať info o liečbe a ako to chodí.
Bývame pri Senci. Dík.

nikadomi
10. mar 2016

Dnes bol nejaky reumatolog v Damskom klube.. Len neviem odkial :( s popravde som to ani cele nevidela len kusok.. Pripadne skuste pozriet

foco
10. mar 2016

@nikadomi Bol to prof. Dobrovodský z Národného reumatologického ústavu v Piešťanoch.

shogun
8. jan 2019

@foco ahoj, prosim sice starsi prispevok, ale zhanam reumatologa pre dospeleho, nahodou nejake skusenosti, dakujem pekne

foco
8. jan 2019

@shogun ahoj. No moc Ťa nepoteším. P. Mihaleová...spadla kupu Železničnej nemocnice pod ProCare...a to úplná katastrofa. Ak nezaplatíš ročný poplatok tak nie je nikdy voľný termín. Ja tiež momentálne niekoho hľadám. Držme si palce.😉

shogun
8. jan 2019

@foco aha, tak dakujem pekne☹

angelinja
24. mar 2021

@lady511 ahoj prosim ta aka to bola reumatologicka s tkoru si nebola spokonna?ja hladam tiez nejaku aby sm sa vyhla..prosim kludne ip dakujem

shogun
25. jan 2022

ahojte, prosim viete poradit teda nejakeho reumatologa?

ogah982
17. mar 2022

Reumatologické centrum Bezručova
Bezručova 5
811 09 Bratislava
tel: 02/33 22 11 15

email: reuma@polibez.sk