Do koľkých dní sa vám vrátil čuch a chuť po Covide?

lenkafer
18. dec 2020

Baby prosím tie ktoré máte skúsenosť s ochorením COVID. Do koľkých dní sa vám vrátil čuch a chuť ?Ďakujem

mogaa
18. dec 2020

@lenkafer už to tu bolo xy krát, je to individuálne.....niekomu po 3-4dňoch, niekomu po 2týždňoch a niekomu sa nevrátil ani po mesiacoch...dokonca sa predpokladá že u prípadov kde sa nevrátil ani za pár mesiacov to môže byť trvalé.....sú ľudia čo mali Covid v prvej vlne a stále sú bez čuchu, prípadne sa im vrátil len čiastočne.....

evka_3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evka_3
18. dec 2020

Mne po týždni a pol

dazdovka
18. dec 2020

10 dní

majamat
18. dec 2020

mne sa zacal vracat po par dnoch,a le neikedy mam pocit, ze citim vone, ci pachy menej intenzivne. dnes sme striekali v drogerke osviezovace, skusali sme vonu a ja som ich takmer necitila. no vonavku doma citim.

adka26adka
18. dec 2020

@lenkafer to som aj ja zvedavá,kedy sa mi vráti.dúfam,že čoskoro a nie ze nikdy...lebo takto fungovať,je hrozné.

kristi0000
18. dec 2020

Mne po 2 tyždnoch 🙂
Už aby to očkovanie bolo to sa neda takto zit

kawasakier6n
18. dec 2020

@lenkafer mne po 3 dnoch..citala som ze dost pomaha brat Bkomplex forte..ja som ho tiez zacala brat ked som stratila chut a o 3 dni som uz citila mrkvovu stavu..predtym absolutne nic 😊

petuska_2_1_
29. dec 2020

@kawasakier6n b komplex forte ktore je ich viac

dubro
29. jan 2021

@majamat pretoze tu vonu poznas ;)

dubro
29. jan 2021

@evka_3 a aky si mala priebeh? Kasel? Horucky? Ako dlho?

cecilia29
29. jan 2021

Po 2 mesiacoch mam cuch tak na 30-50%

majamat
29. jan 2021

@dubro ni nepoznam, napisala som to blbo, kupovala som osviezovac, co som v drogerke skoro nesictila a doma som ho citila.

evka_3
30. jan 2021

@dubro ja som mala kašeľ, hlavne veľkú dychavicnost ťažko sa mi rozprávalo som sa zadychavala pri tom akoby som peso vyšla na 12 poschodie, po celý čas som cítila tazobu ha hrudi, to bolo do toho týždňa, horúčky som mala len 3 dní, na tu stratu chuti b komplex ako bolo vyššie spomínané mi zabaralo skoda že som nezačala brat skôr ale až neskôr, nejak som tomu už ani neverila

mrchana
30. jan 2021

@majamat presne ako ja. nieco citim a nieco skoro vobec.