DNA

kalifornia
26. mar 2022

Ahojte..potrebujem radu alebo čo si o tom myslite vy.. lebo už som zúfalá..tak napíšem tak v skratke..ked bola malá malinka robili sme testy DNA a ževraj nieje otec..bolo to tam tak nezrozumiteľné napísané že nieje ale pamätám si tam 99.999% takže mohol sfalšovat to čo bolo predtými 9tkami...ale nemusel.. ale už neviem ako to bolo napísané..teraz po 15rokoch sme zase robili testy ale prišiel aj zo žuvačkou v ústach a testy ukazali že vylúčené 0% 7alely sa nezhodovalo zo 16tich...a musí sa každá jedna..mohlo sa stať že žuvačka spravila galibu?a ešte niečo on chce ísť zase do testov už aj zo súdnym znalcom a už aj ja tam musím byť. či ísť do toho alebo nie.dakujem

simona_11
26. mar 2022

@kalifornia je to také dvolezite aby ste vedeli či je alebo nieje? Ja by som na to kašľa. Buď sa chce alebo nechce starať. Moja sestra je "nevlastná" (má iného otca). Ale zo strany môjho otca je to jeho dieťa (aj keď v skutočnosti nieje). Nikdy a auto neriešilo.

kalifornia
autor
26. mar 2022

@simona_11 vieš ale my niesme spolu od začiatku každý máme svoje rodiny ale dcéra chcela vedieť či je alebo nie..

moonlight1210
26. mar 2022

@kalifornia ak si v tej dobe mala len jeho a nikoho ineho, tak by bolo naozaj velmi divne, ze dcera nema s nim spolocnu dna.

Ak si mala v tom obdobi viac partnerov, tak skuste i tych dalsich.

kalifornia
autor
26. mar 2022

@moonlight1210 no žiaľ stalo sa že som mala jeden krát iného...ale toho riešiť nechcem..

ukulela
26. mar 2022

@kalifornia dna nepusti. 2x otcovstvo vylucilo. Navyse nechapem, co chce on riesit sudne?

moonlight1210
26. mar 2022

@kalifornia ak to bolo v tom obdobi, ked si pocala dceru, tak je potom mozna aj pravdepodobnost, ze otcom je ten druhy. Nie ten testovany.

petamich
26. mar 2022

nie nemoze sa stat, ze zuvacka spravila galibu 🤷‍♀️ evidentne skratka nie je biologicky otec

natalienka12
26. mar 2022

@kalifornia Biologicky otec je ten druhy, nahoda je blbec.

moonlight1210
26. mar 2022

@natalienka12 ved toto. Sex, hoci len jeden jediny raz, ale v spravnej chvili, uplne staci.

natalienka12
26. mar 2022

@moonlight1210 Horsie ak sa vyspi v jeden den s 3-4 to musi byt ina “sranda” na sude.

lindous
26. mar 2022

Nie som úplne odborník, ale ak si dobre pamätám čo sme raz riešili, tak žuvačka by asi mohla (podobne ako zvyšky jedla) znehodnotiť vzorku, ale nie ovplyvniť výsledky - v labe by prišli na to, že vzroka je znehodnotená a bol by nutný ďalší odber... navyše, ak máte 2x negatívny test, tak podľa mňa nie je čo ďalšie riešiť ...

A k tomu či ísť do ďalšieho odberu, tak asi úplne nerozumiem situácii - on to chce ísť znova, lebo je presvedčený že je, ale pri tom nežijete spolu a každý má vlastnú rodinu ?? nerozumiem vôbec prečo to chce riešiť aj so súdnym znalcom ?? a prečo by mal vôbec falšovať výsledky testu, ktorý bol pred tými 9 či 15 rokmi, či kedy vlastne ? vtedy nechcel a teraz chce ? nevidím dôvod prečo by ste ty, dcéra alebo on mali ísť do ďalších testov po 2 negatívnych výsledkoch a ani čo by prípadný pozitívny výsledok zmenil vo vašich životoch ..

kalifornia
autor
26. mar 2022

@lindous ano on chce aby to už bolo oficiálne a súdny znalec zobere vzorku všetkým trom ..aby sme nemali pochybností hovorí...no tak dcéra chce spoznať vlastného otca tak som mu napísala a nemal problém prísť na testy ale to len vytery sme robili my a poslali...lebo neviem či s tými prvymi niečo on nespravil len si pamätám tam 99.999 ky..

kalifornia
autor
26. mar 2022

@lindous a teraz zas druhé dopadly na 0%

veronikaszabova
26. mar 2022

@kalifornia co chce akoze "oficialne". Ved ked nie je otec, tak nie je. Nema uz co risit. Pokial nie je v RL

kalifornia
autor
26. mar 2022

@veronikaszabova nie nieje v rodnom liste

veronikaszabova
26. mar 2022

@kalifornia neboli tie prve testy formulovane inak??
Ze na 99.99% nie je otec? Citala si to poriadne??

veronikaszabova
26. mar 2022

@kalifornia tak co chce oficialne riesit? Nechapem.

moonlight1210
26. mar 2022

@kalifornia ono to naozaj vyzera, ze naozaj otec nie je. A nic nefalsoval.

Toho dalsieho mozneho otca preco neoslovite tiez? Neda sa? Zomrel uz? Bol v tej dobe uz zenaty a rozbilo by mu to teraz rodinu? Ma za sebou minulost, s ktorou je lepsie si nezacinat (trebars kriminalnej povahy)? Odstahoval sa a je nekontaktny?

kalifornia
autor
26. mar 2022

@veronikaszabova že nech niesu pochybnosti že sme to mohli dogabat mi pri vyterom...

veronikaszabova
26. mar 2022

@kalifornia omg... Nic ste nedogabali, ked 2x vysiel, ze otec nie je. Tak nim proste nie je. Pohladaj toho druheho a nech ide na test

kalifornia
autor
26. mar 2022

@veronikaszabova bolo tam v tých prvých 99.999 % a druhe 0% ale v prvých to už pred tými číslami bolo tak čudne napisane že som sa nevedela s toho vysomarit ci je alebo nieje...

kalifornia
autor
26. mar 2022

@moonlight1210 toho nechcem riešiť

veronikaszabova
26. mar 2022

@kalifornia urcite to cudne nebolo napisane, ked to bol uradny dokument. Ked si tomu nerozumela, mala si niekoho poziadat, nech ti to "prelozi".

veronikaszabova
26. mar 2022

@kalifornia takze ty chces silou mocou, aby bol tento otec, ano?

petamich
26. mar 2022

@kalifornia prepac ale akosi si neviem predstavit, ze ten vysledok bol napisany tak, aby mu niekto nerozumel 🤷‍♀️

veronikaszabova
26. mar 2022

@petamich tiez nechapem... Ale tak podla pisomneho prejavu autorky sa to da pochopit, ze nechapala

kalifornia
autor
26. mar 2022

@veronikaszabova nie nechcem silou mocou bol otec..prvý krát to zaplatil on druhy ja a tretí chce on aj zo súdnym znalcom aby neboli pochybností že sme vyteri spravili správne

petamich
26. mar 2022

@kalifornia no tak chodte na DNA test so sudnym znalcom, kde je problem?

lindous
26. mar 2022

@kalifornia podľa mňa to oficálne už je, ale pokiaľ ani jeden nemáte dušu na mieste (lebo ani tebe to očividne nedá, rovnako ako jemu), môžete si to dovoliť a dcéra je s tým v pohode, tak asi choďte ešte raz do akreditovaného laboratória, kde vám spravia odbery odborníci... výsledok takmer určite nebude iný, ale aspoň to uzavrieš

kalifornia
autor
26. mar 2022

@veronikaszabova ano ja viem spravila som chybu..