Dlhotrvajúce modriny

26. sep 2023

Minuly tyzden som bola na odbere krvi v pondelok a nasledne aj v utorok. Pani sestricka v utorok sla kopirovat sestricku z pondelka a pichla mi do toho isteho miesta 🙈 samozrejme neodobrala ani ň krvi, tak mi dopichala aj druhu ruku…na tej prvej, kde sa snazila kopirovat vpich mi vznikla obrovská modrina na pol ruky ktora hra vsetkymi farbami (zlto-zeleno-fialovo-cervena) a mam ju uz tyzden…neboli, ale vobec nemizne a vyzera to hrozne.::je to podla vas normalna reakcia? Este dodam ze som tehotna a uzivam ascorutin, tak neviem ci to moze mat suvis. Je to ok, ci sa mam bat nejakej zlej zrazanlivosti krvi? Dakujem, k lekarke idem vo stvrtok.

zirafienka
26. sep 2023

Určite to bude ascorutinom, ten je na riedenie krvi. Ale niektoré sestričky sú naozaj odborníčky. Ja som raz išla z odberu ako narkoman. Potieraj si to heparoidom. Ale tiež to nezmizne zo dňa na deň. Chce to čas.

viestta
26. sep 2023

@zirafienka acorutin je na posilnenie cievnych stien (ucinna zlozka rutin), nie na riedenie krvi.

autor
26. sep 2023

@zirafienka no ja som tam skoro infarkt dostala ked som videla co robi🙈 pani mala asi 90 rokov a nevidela vobec nablizko evidentne, oci mi pchala az do ruky aby vobec videla kam ide pichnut🙈 potom mi vytahovala kanylu s ostriekala ma celu krvou🙈🙈🙈

luccija
26. sep 2023

Normálne... modrina mi mizne aj vyse týždňa

autor
26. sep 2023

@luccija dakujeem, ja som modrinu nemala ani nepamatam🙈

januska12323
26. sep 2023

Nie z odberu krvi ale peknú modrinu na nohe som mala naposledy aj tri týždne 😁

autor
26. sep 2023

@januska12323 uff 😆 tak sa tesim, este ze ide chladnejsie, vyzeram ze ma muz tyra🤣🤣

laura07
26. sep 2023

Mna sa tak pýtali moje zamestnankyne. Že, Lenka?? A nebije Vás muž?🙈🤣 ja mám modrinu z hocičoho. Kľud. Pošlem foto čo mám s nohou teraz 🙈

laura07
26. sep 2023

Mno. Moju foto nohy sem nedá. Hlavne že ocikane testy hocikedy 🤨 dobre mi bolo bez kona. Cus a nazdar 🙂

autor
26. sep 2023

@laura07 🤣🙈 fakt? Tak som kludna uz🤣 fskt som nemala modrinu celkom dlho🙈
A vaznee nedalo foto? 🙈 no uz som tu kadeco videla…divny je tento kon😅

domka222
26. sep 2023

@zirafienka odkedy je ascorutin na riedenie krvi?

zirafienka
26. sep 2023

@domka222 no dobre, tak som podala mylnú info. Hlavná vec, že autorka vie, na aké zdravotné problémy jej ho lekár predpísal a myslím, že sa riadi pokynmi lekára a nie laickými odpoveďami Mk.