Dlhotrvajúca viróza

Včera o 10:48

Aky máte priebeh ostatné, keď máte virozu?Ja mám vždy veľké bolesti kĺbov, svalov, únava nikdy nemám teplotu, kašeľ, ale celá choroba mi trvá aj 2 týždne Nie je to veľa na to, že nemám teplotu atď?Uvažujem ísť k imunologicke aj okrem toho priebehu, ale aj častej chorobnosti.Je mať virózu každé 3m často?Ochoriem vždy od syna teenegera, ktorý to prinesie zo školy.
On je zdravý za 5 dní je ležím 14 dní.Ja nerozumiem aj tomu ako ma lieči obvodná vždy mi povie treba to vylezať navela spraví crp, keď sú bolesti neustupujuce, som zahuhnana bez nádchy tak mi po ďalších 5 dňoch dá 3 dňové ATB, s tým, že asi tam niečo bude😭aj, keď crp bolo dobré, ale po ATB sa mi hneď polepší.
Výtery nemám robené roky.Po ATB mi hneď zmizne zadna nádcha, ktorá mi steka a odpuchne sliznica, nebolia kĺby.Trvat na vyteroch?Neliecim sa na nič len každá synova choroba je aj moja a už nevládzem.Nehovorim o tlaku z práce, ale mňa tak bola kĺby a svaly, že nevládzem ani chodiť a vždy pár dní len úplne prelezim.Chcem zistiť či mám trvať na vyteroch, vždy na crp, alebo aký je postup.Covid nemáme

123miaa123
Včera o 12:11

Zašla by som na alergologiu vedia dať z krvi vyšetriť bunkovú a humoralnu imunitu a následne naordinovať vhodnú liečbu