Dlhotrvajúca únava a malátnosť

steve93
11. apr 2021

dlhotrvajúca únava... nechuť malátnosť čo pomôže

petrisa213
11. apr 2021

@steve93 skus doplniť železo 🤔

marci77
11. apr 2021

ano bud zelezo doplnit .....mozno aj stitnu zlazu skontrolovat

hiddenobject
11. apr 2021

U mna to bola stitna zlaza. Min polroka som chodila ako zombie.

janulik270
11. apr 2021

Infuzna liecba vit.C mne pomohlo na unavu a malatnost.Pred vit C som bola aj na odbery a vsetko bolo ok.

steve93
autor
11. apr 2021

štítna žľaza u mna ok ..... čo tak ženšen. (kq10)

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
11. apr 2021

lekárka ti robila krvný obraz? Lebo niekedy aj ten čo to napovie...

euka210
11. apr 2021

zelezo, magnezim, B6

mikadooo
11. apr 2021

@steve93 ja som s tým bola u dr., normálne som absolvovala vyšetrenie. Niekedy začiatkom marca som bola. Celú má prezrela povypytovala sa kadečo, popočúvala, vzala odbery a nič sa nenašlo. Ešte ma poslala na endokrinológiu, tak uvidíme. A odporučila mi že kľudne každý deň Cčko aj B-komplex, že oba vitamíny neuškodia, ale môžu pomôcť a prebytok vycikáš, čiže nemusíš sa báť nejakých vedľajších účinkov. Neviem či to bola jarná únava alebo čo, ale postupne to prešlo, a to som ešte na tej endokrinológii nebola, lebo sú tam dlhé čakanie termíny (termín som dostala až na koniec apríla). Každopádne čo som tým chcela povedať, ak ti nič nezaberie, kľudne s tým choď k doktorovi, nech ťa pre istotu preklepne...

zuzikaslat
12. apr 2021

@steve93 ako dlho to trvá?

marci77
12. apr 2021

@steve93 inak co sa tyka stitnej, ja som mala tiez vzdy krvne vysledky v norme, pokym som nezmenila doktorku a ta nova pri preventivke pohmatom presla stitnu a nieco sa jej nezdalo a poslala ma na sono, potom endokrinologiu .....a zistili mi autoimunitne ochorenie SZ, dedicne v zenskom rade
tak som sledovana
ale krvny obraz, co sa robi na preventivke, tam nic nevyskocilo ....aj ten podrobnejsi krvny obraz, co sa robi u endokrinologicky, ten povedal viac

skuste najskor to zelezo dopnit s vitaminom C a kys.listovou.....ak by to nepomohlo a stale by ste sa tak citili, chodte k obvodnej na preventivku podrobnu

zuzikaslat
12. apr 2021

@marci77 ste sledovaná, či aj liečená na ŠŽ?

doli1320
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
12. apr 2021

@doli1320 hmm to je možné, gen.predpoklady na to by boli. Možno to má aj autor/ka príspevku... @steve93

kiks22
13. apr 2021

@steve93 odporúčam broskyňový aloe gél 🙂

michellevendero
29. apr 2021

@janulik270 krásny deň prajem 👋🏻 Ako sa dá v SR k takej infúznej terapii dostať ? Vďaka za radu.

janulik270
29. apr 2021

@michellevendero ja som sa k nej dostala na alergologii hradi sa plna suma.Cenu presne neviem lebo pichali mi aj milgamu.Vit C treba absolvovat viac .Ja som.absolvoval a 5 krat.
Popripade povec obvodnemu aa ti poradi kde ist.