Dlhodobý tik na spodnom viečku

tinka1234567
5. mar 2020

Uz stvrty den pozorujem tik pod okom, je to aj viditelne ked sa na nho pozriem zblizka v zrkadle, je to také rýchle kmitanie akoby nervu alebo svalu. Je to bez prestavky cely cas. Oko ma neboli a vidim dobre. Zvysila som aj prijem magnézia a viac spim, ale neprechadza to. Stretli ste sa niekto s niecim podobnym?

mummy01
5. mar 2020

@tinka1234567 ja to mavam v stresovom obdobi. Pomoct moze aj vapnik.

ikonica
6. mar 2020

Este nejaky b-komplex k tomu magnezku a poriadny spanok

certi
1. jan 2022

@tinka1234567 co ti pomohlo?

tinka1234567
autor
4. jan 2022

@certi už si veľmi nepamätám ale viem ze pomohlo obmedzit kávu, brat magnézium a viac oddychu

zobaka
2. aug 2022

Tinka a kedy ti to asi preslo? presne to iste mam teraz, velmi rychlo to kmita uz treti den pod okom :( a zacinam mat seriozne strach, neprestava to

certi
2. aug 2022

@zobaka ja to mam uz 9 mesiacov

zobaka
2. aug 2022

@certi no parada :( ale tiez take rychle mihanie? strasne rychlo to pulzuje a nie je to na viecku, ale pod nim, vcera to asi na hodinu prestalo a zase, dnes nonstop cely den, riesila si to niekde s dr.? na neurologii?

certi
2. aug 2022

@zobaka uz nie take rychle, bola som v januari na botox u ocnej do ocnych svalov, na jednom vrchnom viecku prestalo, na spodnom to mam stale ale iba mierne sem-tam...tak som bola v uvea martine u ocnej, oci su ok, zajtra idem k neurologicke

certi
2. aug 2022

@zobaka nasadila si si vit. B a magnerot?

zobaka
2. aug 2022

@certi no mne to zacalo pardoxne po botoxe, na treti den, ale asi nahoda, napis potom prosim co ti povedala, ja sa uz bojim, keeze to neprechadza

zobaka
2. aug 2022

@certi ano, ale nemozem to brat som hladna ako kon, ale Magnosolv budem bat

certi
2. aug 2022

@zobaka asi trafili co nemali

sunny15
2. aug 2022

@tinka1234567 ja som to mala pred pár rokmi trvalo to asi viac ako mesiac,bolo to veľmi nepríjemné,bol to stres,ktorý som si neuvedomila až keď som odišla z tej práce,...brala som mg.

zobaka
2. aug 2022

@certi aj na to som myslela, ale on mi daval uplne inde, tak neviem :D vsade citam, ze botox skor toto zastavuje, nie sposobuje, tak ja neviem

zobaka
2. aug 2022

@sunny15 aj ja mam stres, velke uzkosti, mozno to uz tam vystrelilo ktovie

zobaka
3. aug 2022

@certi ahoj, co ti dnes na to povedala naeurologicka?

certi
3. aug 2022

@zobaka ze je to pravdepodobne psychickeho povodu, idem na MR mozgu a EMG oka a EMG na tetaniu

zobaka
3. aug 2022

@certi ja mam MRI pozajtra

certi
3. aug 2022

@zobaka tiez ta poslala?

zobaka
3. aug 2022

@certi ja kvoli inym veciam, pol rocna čakacka bola, po covide

certi
3. aug 2022

@zobaka to fakt? ja som dnes volala a v utorok idem na mr

zobaka
3. aug 2022

@certi u nas 6 mesiacov, ale ja som klaustrofobik, takze nemozem ist do obycajnej, obycajna by bola asi do mesiaca, dvoch

certi
4. aug 2022

@zobaka prosim ta, kamoska ma tiez klaustr....pyta sa, kam ides na MR?

zobaka
4. aug 2022

@certi KE - Šaca

certi
4. aug 2022

@zobaka a inde take nie je? nevies?

zobaka
4. aug 2022

@certi neviem fakt, viem, ze niekde na SR je aj na stojaka, su rozne druhy, nech skusi pogooglit, pripadne sa objedna do KE

certi
4. aug 2022

@zobaka mas spravu🙂

zobaka
4. aug 2022

@certi odpisala som

venusa85
4. aug 2022

ja som toto mala na jar, doktorka mi odporučila vitamíny skupiny B. Mne pomohli.

certi
4. aug 2022

@venusa85 kolko denne?