Dlhodobé ťažkosti

saimon653
4. máj 2023

Zdravím, už dlhšie sa mi stále točí v hlave, pociťujem slabosť po celom tele, hlavne do nôh, mám trošku hmlisté videnie a pocit ako keby som nebol v realite, mám stále taký vnútorný nepokoj a nervozitu, stále pociťujem únavu a vyčerpanie. K tomu všetkému sa mi ešte zle dýcha.
Poradte prosím čo to môže byť, som už zúfalý. Tetaniu nemám.

martinka13
4. máj 2023

Návšteva lekára. Na začiatok by som si dala magnézium

anjelicek26
4. máj 2023

Toto mi na fore nevyriesime. obehnut preventivku, endokrinologa, pomerat cukor (domaci tester si vies za par eur kupit a pomerat par dni po sebe), pridat zelezo, d-ko, magnezium, upravit stravu, viacej pit a von do prirody... dychanie moze byt momentalne kludne alergia v kombinacii s celkovym vycerpanim je to uz problem... ale takmer nikto tu nie je lekar a bez vysetreni strielas naslepo, takze tak... potom si uz clovek ako hypochonder pozoruje, ze co sa deje a snazi kazdy symptom nejako rozlustit a este viac sa na to sustredi....

saimon653
autor
4. máj 2023

@martinka13 pochodil som všetko možné co sa len dalo, výsledok? vraj mám blok v chrbtici mám ísť na MR, mám vybočenu nosovu priehradku, a leziu na mozgu, ktorá je momentálne na sledovanie a mám ísť na kontrolné MR, ale zatiaľ to vyzerá byť v poriadku. Okrem toho všetko v poriadku.

anjelicek26
4. máj 2023

Osteopat? Zacni asi tam...

micusa2222
4. máj 2023

@saimon653 a prečo nejdeš ? Máš odporúčania k lekárom, a ty píšeš na MK ?

saimon653
autor
4. máj 2023

@micusa2222 kam nejdem? sak všade som už skoro bol tak kam ísť, akurat čakám ešte za termín na MR chrbtice a na kontrolné MR mozgu

saimon653
autor
4. máj 2023

@anjelicek26 tak to neviem no či ostrihať pomôže

saimon653
autor
4. máj 2023

@saimon653 osteopat*

taktotedanie
5. máj 2023

@saimon653 osteopata nechajte osteopatom je to len “alternativna metoda”, nie je na to odbor nic, akesi dvojdnove skolenie, ak mate take tazkosti riesila by som to s odbornikmi
Stitnu mate vyriesenu?

luccija
5. máj 2023

@saimon653 ty si písal už viac x je mi ľúto, že sa necítis dobre viem je to na nervy, keď človek chodí po lekároch a všetko je v poriadku a necíti sa tak.
Ale ja si myslím, že to je psychika úzkosť, mierna depresia..koľko máš rokov nie si vyhoreny z práce?nemáš stres zo školy?napíš o psychike nie fyzicky stav si spokojný v živote, rodičia?
Choď k psychologovi ja by som išla rovno k psychiatrovi dostaneš AD

babulkomale
5. máj 2023

@saimon653 no ved tie nalezy co mas ti to zrejme sposobuju, comu nerozumies? Uz len ta lezia na mozgu by uplna stacila na tie priznaky.

saimon653
autor
5. máj 2023

@luccija tak momentálne budem mať 21 rokov, a som na tom tak, že niesom ani v práci ani v škole, nemám ani priateľku, a celé dni mam také že nemám čo robiť, stres nemám žiaden akurat z toho že nemám čo robiť som niekedy nervózny, proste len ležím doma a chodím po doktoroch. Je mi strašne zle aj psychicky aj fyzicky.

luccija
5. máj 2023

@saimon653 choď k psychiatrovi pomôže Ti.

saimon653
autor
5. máj 2023

@luccija tak to zatiaľ nechcem, chcem najprv doriešiť tu neurologiu a ortopédiu ako som písal vyššie. Na ortopedii mi bolo povedané že mám blok v hrudnej a v krčnej chrbtici, nemôže to byt aj tým? + nezdravý životný štýl

mamina7070
5. máj 2023

uz davno si mal ist k psychiatrovi stale tu vypisujes dokola uz dlhu dobu namiesto riesenia priciny

mamina7070
5. máj 2023

a kto ta zivi ked nemas pracu nechodis do skoly ?

saimon653
autor
5. máj 2023

@mamina7070 ako ti mam vysvetliť že príčinu riešim, ale psychiater je asi logicky posledná možnost nie? preto som tam ešte nebol žeby ?

stanulienkat
5. máj 2023

Niecim sa zamestnaj, fyzicky, psychicky. Ty sa nudis, zvysene sa pozorujes. Nie je mozne kazdy tyzden toto riesit. Psychiater co povedal? Mas lieky? U teba psychiater nie je posledna moznost. Uz si tam mal byt. Nie je normalne rakto zneuzivat zdravotny system. Chory clovek ma potom termin o 5 mesiacov..

mamina7070
5. máj 2023

@saimon653 preco posledna tam si uz davno mal byt cudujem sa tvojim rodicom ze ti toto toleruju

luccija
5. máj 2023

@saimon653 ako môže blok v chrbtici spôsobiť nepokoj, nervozitu, únavu?
Veľa ľudí pobeha lekárov a všetko je ok a myslia si, že k psychiatrovi chodíš blázni
Máš to zo psychiky nečakaj stratis ďalšie mesiace....a kvalitný život.Nervozby si aj z toho, že Ti niečo je a nevieš čo...kto by nebol nervózny sám doma a premýšľať nad nesmrtelnoustou chrusta?
Možno to máš po Covide psychické problemy, alebo si citlivejší ...prečo nechodíš do školy zo zdr.dovodov či si už skončil?
Iba sám si vieš pomôcť nájdi si niečo čo Ta baví, choď von...a urcite choď k psychiatrovi

derdia
5. máj 2023

@saimon653 depresia, uzkost....s telesnymi prejavmi.

derdia
5. máj 2023

@saimon653 nuz ked posledna, tak pockaj do 60tky..potom ho navstiv, ked premarnis zivot...