Dlhodobé bolesti žalúdka

jacobb
28. máj 2024

Prosím neviete mi poradiť som chlap robím v zahraničí a mam už dlhšie bolesti žalúdka tak ma stále boli jak od nervov keby alebo keď si hladný taka bolest stale .
Bol som.nedavno so stolicou aj krv brali a všetko v poriadku .Neviete z čoho to môže.byt ? Ako mam aj dlhodobý stres aj obavy z môjho stavu zdravotného stále len na to myslím aj keď som v kľude je mi nedobre stále si myslím že mi je niečo zle.a myslím na najhoršie a pichá ma.aj jak ľavý prsník na hrudi v ľavo ma stále pichá a bol som aj na kardiologii a srdce v poriadku neviete čo to môže byť strašne sa trápim nad tým mojim zdravotným stavom

tundra
28. máj 2024

@jacobb môze to byt zo stresu a z toho,ze nad tym vela rozmyslas.Zacni behat,uvolnia sa endorfiny stastia a stav sa zlepsi.Zijem a pracujem vonku viac ako 20.rokov...

mariynka
28. máj 2024

@jacobb aj helikobaktera vysetrovali?
Vitamin U od kompavy je dobry..

jacobb
autor
28. máj 2024

@tundra ďakujem to mam 27 rokov a také problémy mam a hej stolicu na helicobaktera mi brali a že v poriadku všetko ja sa trápim že som vonku od ženy a dieťaťa a keď mi dačo je hneď len myslím na zle a vážne choroby bo tak sa cítim

jacobb
autor
28. máj 2024

@mariynka áno odber na helicobaktera mi brali a že v poriadku